Vendula Pizingerová (48) prežila vo svojom živote veci, ktoré by stáli za sfilmovanie. Ako mladá baba sa vydala z vdovca, slávneho hitmakera Karla Svobodu († 68), v manželstve však zažila veľa utrpenia. Najprv prišla o dcéru Klárku († 5), ktorá podľahla leukémii, a hoci sa im po rokoch narodilo aj druhé dieťa - syn Jakub, napokon prišla aj o manžela, ktorá pre depresie spáchal samovraždu.

Takto býva Vendula Pizingerová
Zdroj: Instagram V. P.

Po smrti manžela sa Vendula z vily v Jevanoch, kde spolu žili, presťahovala do Říčan. Nasledovalo ďalšie nevydarené manželstvo s Patrikom Aušom, ktoré sa po troch skončilo rozvodom. A potom Vendula šokovala ďalším vzťahom, keď sa dala dokopy s o 16 rokov mladší mužom, synom jej dobrej kamarátky Simony.

Josef Pizinger, Vendula Pizingerová
Zdroj: Instagram V. P.

Na prekvapenie všetkých vzťah vydržal, dvojica sa aj zosobášila a tento rok do rodiny pribudol vytúžený syn Josef. Vendula tak konečne žije život, po akom vždy túžila. V dome so záhradou v Říčanoch žije so svojím mladým mužom a dvomi synmi a psami. Keďže jej manžel je aj celkom manuálne zručný, dokáže v dome čo-to sám porobiť. Ich dom je zariadený účelne aj pohodlne, sála z neho pohoda, každý tam má svoje miesto a pohodlie. A ak chcú zrelaxovať v prírode, z ich domu majú možnosť vyraziť na prechádzky po blízkom okolí.

V takomto dome žije Vendula so svojou rodinou.

Vendula nemá problém potešiť svojich fanúšikov vydarenými fotkami z ich príbytku, na ktorých v posledných mesiacoch dominuje ich malý syn. V každom prípade si Vendula život so svojimi tromi najdôležitejšími mužmi v živote užíva.