Karel Gott bol otcom štyroch dcér, ale iba jednu z nich mal možnosť odviesť k oltáru. Kým najstaršia Dominika mu svoju svadbu s fínskym muzikantom Timom Tolkkim celé roky tajila, druhorodená Lucie mu dopriala zažiť pocit, aké je to byť otcom nevesty. Neskôr sa božský Kája vďaka Lucii stal aj dvojnásobným starým otcom. Karel mladej rodine pomáhal, Lucii daroval byt v pražských Košířoch ešte pred svadbou, zaťovi, kuchárovi Honzovi Kovaříkovi kúpil nové auto. Vyzeralo to tak, že Lucie na rozdiel od Dominiky žije v šťastnom, harmonickom vzťahu.

Karel Gott, dcéra Lucie Kovaříková
Zdroj: StarHunter / Česká editoriální fotografie / Profimedia

Po smrti Karla Gotta sa však veci zmenili. Najprv požiadala o rozvod vo Fínsku najstaršia dcéra Dominika, tá ho ale takmer po roku  nedávno stiahla. V lete však všetkých šokovalo, že sa rozvádza aj druhorodená dcéra Lucie. Tá však svoj rozvod dotiahla do konca a je už opäť voľná. No voľná... Onedlho po tom, ako sa prevalilo, že jej s manželom skrachoval vzťah, sa objavili informácie, že Lucie už má náhradu.

Druhorodená Gottova dcéra sa medializácii vždy vyhýbala, ale pre český portál blesk.cz potvrdila, že sa rozvádza, pretože jej manželstvo s Janom Kovaříkom prestalo byť funkčné. Na všetkom sa mali v pokoji dohodnúť, na rozvode, aj na starostlivosti o dvoch synov, Vojta a Honzíka. Lucie priznala, že už má aj nového priateľa, o päť rokov mladšieho Lukáša, ktorého si našla na internete. Napokon jej bývalý manžel už tiež má novú priateľku. Na ale Lucii oceňuje, že dodržala slovo a synov môže vídať naozaj často.

Pozrite si FOTO zmenenej Gottovej dcéry Lucie s novým priateľom

Ako to už býva, keď žena ukončí jeden vzťah a začne nový, zmení aj svoju vizáž. A Lucie Kovaříková sa teda zmenila riadne, veď sa pozrite, ako teraz vyzerá! Ale toto nie je jediná zmena v živote Lucie. Všímaví susedia totiž prezradili, že Lucie si už nového priateľa nasťahovala do bytu v Košířoch, ktorý jej kedysi daroval otec. Nuž, kto vie, čo by na celú situáciu povedal jej otec Karel, hoci v prvom rade ako každý rodič by chcel, aby jeho dcéra bola šťastná.

Karel Gott, Ivana Gottova, Charlotte Ella Gottova, Nelly Sofie Gottova, Lucie Gottova Kovarikova, Jan Kovarik, Vojtech Kovarik
Zdroj: ronin / Česká editoriální fotografie / Profimedia