Herečka Iva Janžurová kedysi patrila k najobsadzovanejším českým herečkám, a tak spolu si s jej partnerom a otcom jej dvoch dcér Stanislavom Remundom (+84) prišli na veľmi slušné peniaze.  Za ne si zaobstarali obrovskú vilu v pražských Střešoviciach v hodnote približne 20 miliónov českých korún (cca 763-tisíc eur) a tiež kúpili bývalú hájovňu neďaleko Orlickej priehrady v hodnote približne 5 miliónov českých korún (cca 191-tisíc eur) , kam  chodievala herečka s rodinou s obľubou relaxovať.

Iva Janžurová býva so svojimi dcérami vo veľkej vile.
Zdroj: Profimedia.sk

Iva Janžurová myslela aj na budúcnosť a podarilo sa jej niečo, po čom túži nejedna mama. V obrovskej vile totiž býva s obidvoma dcéra a ich rodinami, môže sa tak každý deň vídať so svojimi vnúčatami. Herečka to vymyslela  tak, aby si nešliapali na päty. Dcéry  Sabina (48) a Theodora (46) majú každá v dome vlastné poschodie.

Dávna minulosť: Iva, Stanislav a ich dve dcéry
Zdroj: archiv Iva Janžurová

V dome síce vládne Iva, ktorá obýva prízemie, ale ako sama tvrdí, dcéram, a najmä zaťom do života nezasahuje, tak si to šéfujú oni sami, a preto majú v dome pohodu a príjemnú atmosféru. Prvé poschodie patrí mladšej dcére Theodore a jej rodine. Theodora, ktorá má troch synov,  sa v dome narodila, neskôr sa odsťahovala, ale keď sa jej narodili deti, vrátila sa s rodnou späť k rodičom. Najväčšou pýchou jej poschodia je obrovská kuchyňa. "Tú som nezariaďovala ja, ale môj otecko Sláveček v čase, keď som tu nebývala," prezradila Theodora.

Pozrite, ako to vyzerá v obrovskej vile herečky Ivy Janžurovej!

V podkroví, kde bol pôvodne pôjd domu, býva staršia dcéra Ivy Janžurovej Sabina, ktorá má zo svojho bytu výhľad na celú Prahu. "Je to netradičné bývanie. Vymyslel nám ho náš kamarát Pavel. Dookola je pás okien. Čo milujem na tomto dome, je pohľad na pristávajúce lietadlá," prezradila Sabina. Staršia dcéra Ivy Janžurovej je mamou dcéry a syna, herečka  sa tak teší zo štyroch vnukov a jedinej vnučky. Iva Janžurová  si takéto spolužitie pochvaľuje, obzvlášť teraz na staré kolená. S dcérami rady relaxujú najmú v kuchyni.

Iva Janžurová
Zdroj: Profimedia

Prečítajte si tiež: