Speváčka Monika Bagárová má za sebou ťažké obdobie. Je síce zvyknutá, že jej partner, zápasník MMA Makhmud Muradov často nebýva doma, keď cestuje po svete kvôli súťažiam. Teraz však bola takmer tri mesiace "slamenou vdovou", keďže Makhmud musel pracovne odcestovať do rodného Uzbekistanu, kde riešil najmä záležitosti okolo podnikania. Situácia sa nečakane skomplikovala, pridružili sa aj nejaké rodinné problémy, ktoré bolo potrebné vyriešiť, a tak sa jeho pobyt preč od Moniky a dcéry Rumie predĺžil až na tri mesiace.

Monika zostala na všetko sama a musela si poradiť. Našťastie má okolo seba milujúcu rodinu, ktorá jej podala pomocnú ruku. Keď mala Monika prácu, pri Rumii ju zaskočila buď sestra Natálie so snúbencom, alebo jej mama a otec, ktorí si vnučku nadovšetko užívajú.

 

Pozrite, ako sa zmenila Rumia, jej otec Makhmud nechápal!

 

 

Keď Makhmud odchádzal do Uzbekistanu, Rumia mala len osem mesiacov a vyzerala ešte ako klasické bábätko. Teraz už onedlho oslávi prvé narodeniny a je z nej už "veľká slečna", ktorá už začína chodiť. Makhmud je teraz už opäť pri svojej partnerke Monike a dcére Rumii, a veru sa nestíhal čudovať, ako jeho dievčatko už vyrástlo a čo všetko dokáže. Pozrite si ich spoločné fotky v GALÉRII, to je zmena, čo poviete!