Už by mal doma veľkú slečnu. Je to presne 12 rokov, čo spevák Petr Muk (†45) už nie je medzi nami. Zanechal po sebe dve dospelé dcéry Michaelu a Šárku z prvého manželstva a vtedy ešte maličkú dcéru Noemi z druhého manželstva s Evou. Tá v čase jeho smrti nemala ani štyri roky. Noemi svojho otca nestihla ani poriadne spoznať. "Každú voľnú chvíľu, ktorú Péťa mal, venoval jej. Myslím, že zažili veľa pekného," povedala vtedy pred rokmi vdova Eva Muková. Tá sa po smrti Petra MUka vrátila s dcérou na Slovensko.

Noemi teda žije s mamou Evou v Bratislave a vyrástla z nej sympatická mladá slečna, ktorá sa čím ďalej, tým viac sa podobá na svojho otca. "Niekedy sa až zľaknem, aká veľká podoba tam je. Hrá na klavíri, spievať sa zatiaľ hanbí, ale je to v nej. Denne spolu počúvame Petrove pesničky," tvrdí jej hrdá mama.

Pozrite, ako dnes vyzerá najmladšia dcéra Petra Muka Noemi, FOTO!

Po otcovi Noemi zdedila nielen podobu, ale aj umelecké sklony. Noemi sa totiž venuje tancu a že jej to ide ozaj dobre. Keď sa pred časom na sociálnej sieti objavilo video s jej výkonom zo súťaže tančeného štúdia Elladance, zahrnuli ju sledovatelia pochvalnými komentármi. "Ľahučké ako pierko, slobodné ako vánok, nežné a krehké ako ten najnádhernejší kvet," napísal istý Marek, a nebol jediný, kto bol z jej tanečného výkonu nadšený.

Noemi Muková sa venuje tancu  a je naozaj skvelá, veď pozrite VIDEO!