Lucie Vondráčková (42) sa nezdá. Okrem toho, že je speváčka a herečka, fušuje aj do dizajnu. Svoj talent mohla naplno uplatniť pre prerábke staršieho dvojdomu s veľkou záhradou, ktorý po rozvode s Tomášom Plekancom (39) kúpila pre seba a pre svojich dvoch synov Matyáša (10) a Adama (7). Vysolila zaň takmer milión eur a hoci mnohí spočiatku gúľali očami, to, čo z neho za dva roky postupne vykúzlila, stojí za to. V dome prevláda drevo a prírodný materiál. Zachovala tiež pôvodné tehlové steny a drevenú podlahu. V dome je aj veľký krb na drevo.

Lucie sama mala o prerábke nejaké predstavy, ale neváhala sa aj  opýtať svojich fanúšikov na sociálnej sieti, na čo by si mala pri prerábke dať pozor. A keďže Lucie má početnú fanúšikovskú základňu, a to aj na sociálnych sieťach, s radami sa priam vrece roztrhlo. Lucie sa mala o čo oprieť a určite sa aj tieto rady prejavili na výsledku. Keď sa s fanúšikmi podelila o zábery z interiéru, tí ju vychválili. Na jednej strane sú v dome čisté, jednoduché línie, ako celok pôsobí útulne, ale aj luxusne.

Dom Lucie Vondráčkovej so záhradou a bazénom, pozrite ten luxus! FOTO

A teraz prišiel rad na záhradu. „Konečne!!! Takmer dokončená záhrada. Ako to vyzerá u vás? Predtým ma vôbec nebavilo u babičky na záhrade pomáhať… Teraz by som tam trávila každú minútu…,“ pochválila sa Lucia kúskom zelene, kde má bazén a drevené mólo so schodíkmi. Bazén je zapustený do zeme, obsypaný kamienkami v betónovom múriku a okolo sú vysadené kríky, takže pôsobí veľmi prírodne a prirodzene.