Krásna herečka vždy mala solventných partnerov, ale aj sama sa vedela obracať. Už výber jej manžela naznačil, akí muži jej imponujú a rozpade manželstva jej ďalší partneri to len potvrdili. Vždy to boli muži, ktorí peniaze a postavenie, alebo aspoň tie peniaze... Lenže Kateřine sa vyplatilo spoliehať sa aj na seba samú. Vzťahy sa rozpadli a ona si musela, tak ako vždy, poradiť aj sama.

Ako dieťa vyrastala v pražskej časti Staré Ďáblice pod kopcom Ladví. a keď si po rozvode s manželom Zdeňkom Tomanom hľadala nová bývanie, usadila sa na mieste s rovnakým menom, ako má kopec, pod ktorým kedysi s rodičmi bývala. Už sedemnásť rokov žije totiž v Ládví, časti obce Kamenice v Prahe-východ.

 

Hoci Kateřina môže na mnohých pôsobiť ako mestská panička, jej práve naopak vyhovuje život na vidieku. Dom, v ktorom teraz býva, našla na internete. Upútalo ju najmä množstvo zelene v okolí, a to, že takmer za bráničkou na pozemok je láka a za ňou hneď les. Kateřina tak má kam chodiť na prechádzky do prírody so svojimi dvomi psíkmi.

 

Pozrite, ako si žije herečka Kateřina Brožová!

Dom, v ktorom Kateřina aj s dcérou dodnes býva, bol čiastočne zrekonštruovaný a zvyšok si nechala herečka opraviť a upraviť podľa svojich predstáv. A zjavne je spokojná, keďže v ňom zostala bývať dodnes. Pri jej práci herečky jej poskytuje priestor na relax a v čase pandémie korony aspoň nie je zavretá v bytovke, ale má aspoň blízko do prírody, veď pozrite, ako to u nej doma vyzerá.