Arménsky manžel Adriany Sklenaříkovej (49) Aram Ohanian je muž činu a o rodinu sa dokáže postarať viac než dobre. Adriana pred časom prezradila, že to medzi nimi síce nebola láska na prvý pohľad, ale upútal ju tým, že nič pre neho nebolo problémom. Našej slávnej modelke sa pri ňom konečne splnila jej túžba stať sa matkou a už vyše dvoch rokov sa tešia zo spoločnej dcéry Niny.

 

Po svadbe s Adrianou začal Aram budovať luxusný hotel v Maroku. Päťhviezdičkový komplex dokončili pred dvomi rokmi, a tak sa Adriana len krátko po narodení dcéry mohla presťahovať do nového luxusného sídla. Celý rezort s rozľahlou záhradou a hotelom  pripomínajúcim palác vyzerá ako z rozprávky o Šeherezáde. Romanticky pôsobiaci hotel dostal svoje meno podľa francúzskeho básnika Pierra de Ronsarda.

 

Hotel má 28 prepychovo zariadených izieb, veľký bazén s ležadlami pod palmami. Nedávno získal ocenenie Prix Versailles OSN, UNESCO a Medzinárodného zväzu architektúry za najkrajšiu reštauráciu na svete, čo je veľká pocta nielen pre jeho majiteľa, ale aj pre dizajnéra Gila Deza. Jedinou chybičkou krásy je to, že pre pandémiu korony zatiaľ nemôže byť otvorený pre hostí.

 

Pozrite si izbu Adrianinej dcéry Niny, z toho luxusu sa vám zakrúti hlava

 

Adriana s manželom si tak môžu tento luxus dosýta užívať zatiaľ iba sami so služobníctvom. Keďže celý palác je zariadený v orientálnom štýle, Adrianina dcéra Nina má pre seba izbu doslova ako princezná. Keď pred rokmi Adriana vyrazila do sveta kvôli modelingu, cítila sa ako chudobná príbuzná, jej dcéra teraz vyrastá v luxuse, o akom sa Adriane pred rokmi ani nesnívalo...