Kým najstaršia dcéra Dominika pridávala svojmu slávnemu otcovi skôr vrásky na čele, ostatné tri dcéry robili svojmu otcovi radosť. Obzvlášť najmladšie dve, ktoré mal s manželkou Ivanou a ktorým sa už konečne venoval aj on sám. Karel Gott si pochvaľoval, aké sú obidve šikovné a talentované. Obzvlásť si cenil, že nemajú zábrany a nie sú trémistky, čo je veľmi dôležité. Kým mladšia Nelly sa mu javila viac talentovaná na šport a tanec, hoci dom si aj zvykla spievať, staršia Charlotte bol podľa jeho slov rodená herečka a od detstva aj spievala v muzikáloch.

Od jeho smrti sa však vdova Ivana aj jeho dievčatá stiahli z očí verejnosti. Iba pred Vianocami Ivana pre potešenie fanúšikov zverejnila dojímavé video z vystúpenia Karla Gotta so Charlottou na koncerte. A tiež prenikli informácie, že Charlotte by mala byť hlavnou hviezdou spomienkového koncertu na Karla Gotta, ktorý sa však, žiaľ, pre pandémiu korony zatiaľ musel odložiť a jeho nový termín sa ešte nedá určiť.

Pozrite, ako sa Charlotte zmenila od otcovej smrti!

 

V každom prípade, zo Charlotte je už mladá slečna, ktorá práve oslavuje 15. narodeniny a dostane už svoj prvý občiansky preukaz. Charlotte sa zo všetkých Gottových dcér asi najviac "potatila“, a to nielen talentom, ale aj podobou. Pozrite, ako sa zmenila odkedy tu jej otec nie je.