Majú dôvod na radosť. U Kandráčovcov je vďaka ich trom deťom vždy veselo. Kým starší davaja sú už dávno školáci a majú svoje povinnosti aj záľuby jasne dané, ich najmladšia Mária ešte len objavuje svet. Malá slečna rastie ako z vody, zdá sa, ako ešte len nedávno prišla na svet, ale za ten rok sa poriadne zmenila.

Z malej Márie sa teší celá rodina. "Neskutočnú radosť a šťastie nám do života vniesla naša malá Mária. ❤ Jej čarokrásny úsmev nám vždy zlepší náladu," napísala na sociálnej sieti šťastná mama Erika.

 

Tá sa pochválila, že ich najmladšia už je ozajstnou „parťáčkou“ starším súrodencom. Erika rada sleduje, ako sa Mária teší, keď sa s ňou hrajú, ako na nich krásne reaguje. Ešte viac ju hreje pri srdci, že spolu pekne vychádzajú a sestričku veľmi ľúbia. A pre Eriku je to veľká pomoc.

Od tváre malej Márie neodtrhnete zrak! Takto teraz vyzerá!

 

Nedávno Mária oslávila už prvé narodeniny, nechýbala ani veľká torta. "Princezná naša krásna ❤ dnes oslavuje a my všetci sme nekonečne šťastní, že ju máme ❤. Vďaka za každučký deň:))))," vyznala sa šťastná mam Erika. Na nových fotkách najväčšiu pozornosť pútala Máriina tvár a oči, pozrite, ako teraz vyzerá.