Od čias SuperStar sa v živote nádejnej speváčky Leony Šenkovej (28) toho veľa zmenilo, ale najmä sa zmenila ona sama. Leona súťažila vo veľmi silnom ročníku prvej Česko-Slovenskej SuperStar, v ktorom zvíťazil Martin Chodúr, ale aj mnohí ďalší z tejto partie sa v šoubiznise alebo aspoň v povedomí verejnosti udržali dodnes. Vo finále SuperStar si vtedy okrem Leony zmerali sily a šikovnosť  Monika Bagárová, Markéta Konvičková, Miro Šmajda, Ben Cristovao, Jan Bendig, Dominika Stará, Denis Lacho a v neposlednom rade aj Thomas Puskailer.

Vtedy len 16-ročná Leona zaujala svojím neuveriteľným hlasom a peknou tvárou, ale aj robustnejšou postavou, pre ktorú ju mnohí neprajníci nešetrili a nazývali ju ťažkotonážnikom. Speváčka sa snažila po súťaži s kilami navyše niečo robiť, ale nedarilo sa jej to tak, ako si predstavovala. Keď sa jej v roku 2015 narodil syn Karel, povedala si, že aj kvôli nemu musí niečo so svojou nadváhou urobiť. A to bol u nej okamih zlomu.

 

Leone sa podarilo nadváhy zbaviť, a hoci z nej nikdy vychrtlina nebude, veľmi jej to prospelo, konečne získala pekné ženské tvary. Zmenilo ju to tak, až sa prihlásila na súťaž Miss. Nie tú klasickú, ale Miss Prima Křivky, ktorú sa jej podarilo vyhrať.

Pozrite, ako sa bacuľka Leona zmenila od čias SuperStar!

Žiaľ, pandémia korony zamiešla karty aj v Leoninom živote. Na koncerty musela nateraz zabudnúť, naposledy na verejnosti spievala vlani v septembri. Keďže spevom sa uživiť nedokáže, pracovala v materskej škole, lenže o tú prácu teraz prišla. A keď sa jej podarilo problém s prácou vyriešiť, našla si totiž novú, rovnako v materskej škole, rozpadol sa jej sedemročný vzťah s otcom jej syna. Kvôli synovi sa snažia spolu vychádzať, ale šťastná z toho rozhodne nie je.