V kuloároch ide o verejné tajomstvo. Herec, moderátor a standup­ista Juraj Šoko Tabaček (41) sa v posledných rokoch na prácu nemohol sťažovať. V súkromí to však také ružové nebolo. V roku 2019 sa s ním v tichosti rozviedla manželka Klaudia (41), s ktorou má dve deti - desaťročného Jakubka a šesťročnú Adelku. Hoci nám vtedy tvrdil, že možno manželstvo zachráni, nepodarilo sa a manželia išli od seba. V poslednom období sám do sveta vysiela signály, že je opäť zamilovaný. Identitu novej lásky tají, no týždenníku PLUS 7 DNÍ sa podarilo zistiť, že jeho srdce si získala kolegyňa z brandže.

Spojil ich seriál?

Šoko po rozvode zanechal bývalej manželke byt na žilinskom sídlisku a sám si nechal chalupu v Makove. Podľa privátnych záberov na sociálnej sieti, ktoré odvtedy zverejňuje, najčastejšie prebýva v bratislavskom podnájme. A, ako sa zdá, nie sám. Pred pár mesiacmi začal šíriť zábery tajomnej priateľky, ktorej identitu skrýva. Doteraz sa spolu neukázali ani na verejnosti.

Podľa našich informácií ide o jeho hereckú kolegyňu Janu Labajovú (30). Mihla sa tiež v seriáli, v ktorom hviezdi Šoko. V Hornej Dolnej stvárnila postavu Justíny, ale videli sme ju aj v epizódnych postavách seriálov Pravá tvár, Vlci, Za sklom, Nemocnica, Sestričky či Slovania.

Rovnaký výhľad

Kráska spod Tatier pochádza z dediny pri Poprade, kde vyrastala s tromi súrodencami. Rok študovala pedagogiku, potom prestúpila na konzervatórium do Bratislavy. Teraz žije oficiálne v Nitre, no podľa jej príbehov na sociálnej sieti sa zdá, že čoraz častejšie prebýva aj v hlavnom meste u kolegu Tabačka. Zabávač sa neraz pochválil rovnakým výhľadom z okna ako ona. Jedno ráno mladú herečku pred panelákom v Ružinove, kde má herec prenajatý byt, pristihol aj náš fotoreportér.

FOTO V GALÉRII

Janino auto parkuje pred Tabačkovým barakom pravidelne. O tom, že spolu randia, svedčia aj ich ďalšie zábery z rovnakých miest. Pred pár dňami sa pochválili potulkami mestom Nitra či turistikou v jej okolí, napriek tomu sa tvária záhadne a ani jeden toho druhého neukazuje. Oslovili sme preto Šoka s otázkou, či spolu s Jankou strávia aj nadchádzajúce sviatky. Na naše telefonáty ani esemesku, ktorú si prečítal, nereagoval.


Nikodým ako starostlivý otec: Otcovské povinnosti si plní aj cez týždeň a kašle pritom na imidž