Bolo to prekvapenie, keď nedávno bývalá kráľovná krásy Denisa Mendrejová (33) odhalila novú známosť. Spravila tak necelý rok po rozchode s milionárskym dedičom Slavomírom Hatinom mladším (45). Hoci sa špekulovalo, že by sa k sebe mohli vrátiť, ich deväťročný vzťah sa rozpadol definitívne. Majú spolu dve dcéry, ktoré si teraz budú zvykať na nového partnera svojej mamy.

Sú spolu pár týždňov

Pred niekoľkými dňami sa Miss Universe SR 2009 rozhodla verejne prihlásiť k novej láske. Zverejnila spoločnú fotografiu s romantickým vyznaním: „I love you to the moon and back.“ (V preklade: Milujem ťa na Mesiac a späť.) Obaja sa usmievajú do fotoaparátu a pôsobia čerstvo zamilovane. Ich príbeh lásky však trvá dlhšie, ako sa zdá.

Oslovili sme preto nového Denisinho partnera. Či prezradí, ako sa s bývalou kráľovnou krásy dal dokopy, zvažoval. „Nehnevajte sa, ale to je naše súkromie,“ reagoval Filip Zubčák (41), zároveň však podotkol, že nejde o žiadnu čerstvú známosť. „Áno, sme spolu už aj viac ako mesiac,“ zasmial sa.

Čongrádyovej ex

Nový Mendrejovej priateľ nie je v bratislavských kruhoch neznámy. Za sebou má jedno manželstvo a takisto sa teší z malej dcéry, ktorú má s bývalou ženou Lindou Zubčákovou-Čongrádyovou (44). Nejde o nikoho iného ako o vdovu po zavraždenom mafiánovi Petrovi Čongrádym (†36).

V sladkej anonymite sa neohrieval ani Filip Zubčák, v minulosti bol medializovaný v nelichotivej kauze a osoba s rovnakým menom figurovala na takzvaných mafiánskych zoznamoch, ktoré svojho času unikli z prostredia polície.

Manželstvo s Filipom sa Linde rozpadlo už pred rokmi. Teraz je šťastná po boku tanečníka Mateja Chrena (37), ktorý si ju odviedol aj pred oltár.

Zubčák sa živí podnikaním, v súčasnosti figuruje v troch firmách. Jednu má s otcom Zdenom, ktorý kedysi pracoval v toľko prepieranom Technopole. U Zubčákovcov je zjavné silné rodinné puto. Dlhé roky žili vedľa seba v domoch vo Veľkom Bieli pri Senci a podľa známych tam Filip býva aj teraz. Či si s novou partnerkou už zariaďujú spoločnú domácnosť, nechcel špecifikovať.

FOTO Denisy Mendrejovej s novým  frajerom a bývalými partnermi v GALÉRII>>