V českom šoubiznise sa o ničom tak veľa nehovorilo ako o komplikovanom vzťahu známeho scenáristu Petra Kolečka (39) s jeho ženami. Chvíľu sa pošepkávalo, že si chce zobrať ryšavú milenku, herečku Denisu Nesvačilovú (31).

FOTO obrúčok novomanželov v GALÉRII

Napokon však prekvapivo vyhrala jeho dlhoročná partnerka a matka jeho syna Aneta Vignerová. Práve jemná brunetka bola jeho múzou, ktorá ho inšpirovala k hlavnej postave v seriáli Iveta.

K bývalej misske Anete Vignerovej mal natoľko blízko, že sa vzdal vášne s temperamentnou milenkou. Dnes všetci z milostného trojuholníka začali novú etapu. Kolečko si vzal tajne práve Vignerovú a Nesvačilovej ostali len oči pre plač.

"Svadba sa uskutočnila v Českom Krumlove, Petr a Aneta sú už manželmi,“ informoval nemenovaný zdroj Blesk. K rýchlemu sobášu sa na sociálnej sieti vyjadrila aj samotná nevesta, ktorá svoj boj o muža rozhodne nevzdávala.

"Niekedy je v živote potrebné urobiť razantný krok. Prečo sme to s Petrom urobili je naša vec. Boli by sme radšej keby toto rozhodnutie bolo naďalej utajené pred verejnosťou, pretože sme to urobili pre seba a nášho syna, pre nikoho iného,“ prezradila šťastná Vignerová.

FOTO zamilovanej dvojice v GALÉRII

Anketa
Na koho strane v Kolečkovom milostnom trojuholníku stojíte?