Autorka ženskej beletrie sa bude druhýkrát vydávať. Po prvom manželstve, ktoré jej skrachovalo, na túto inštitúciu nezanevrela. Eva Urbaníková (42), Evita, by sa mala postaviť pred oltár už čo nevidieť. „Je to otázka pár týždňov,“ tvrdí náš zdroj.

Finálna fáza

Prvé manželstvo, s moderátorom Miňom Urbaníkom, stroskotalo na nevere. „Chodil za frajerkou, prasklo to, tak od nás odišiel. Môj manžel odišiel za oveľa mladšou slečnou,“ vysvetlila. Neskôr si bývalí manželia odpustili a dnes sa spoločne podieľajú na výchove dvoch detí. Ale každý žije svoj život. A Eva naplno! Po päťročnom partnerskom živote jej súčasný priateľ Pawol pokľakol, vybral prsteň a spisovateľku požiadal o ruku.

Spokojní: Eva Urbaníková sa druhýkrát vydá. O ruku ju po viac ako štyroch rokoch spolužitia požiadal priateľ Pawol.
Spokojní: Eva Urbaníková sa druhýkrát vydá. O ruku ju po viac ako štyroch rokoch spolužitia požiadal priateľ Pawol.
Zdroj: EMIL VAŠKO

„Pawol o svadbe začal rozprávať veľmi skoro. My si tak aj hovoríme - môj muž a moja žena,“ zasmiala sa Urbaníková kedysi. A teraz, keď stojí pred hotovou vecou a chystá sa na obrad, tvrdí, že so svadbou nemajú žiadne veľkolepé plány. Ne­chce zverejňovať fotografie ani o obrade rozprávať. Hovorí, že sobáš je maximálne intímna záležitosť. S médiami, hoci jednému šéfuje, sa neplánuje o ňu deliť. „Nebudem k tomu nič hovoriť. Svadba bude komorná a tajná. Nikto nás nenájde a neprezradí to, lebo tam bude päť a pol človeka,“ ozrejmila nám. Či pozve aj svoju najlepšiu kamarátku Moniku Beňovú, nepovedala.

Stihli už malého: Pred dvomi rokmi mu Evita porodila syna Jakuba.
Stihli už malého: Pred dvomi rokmi mu Evita porodila syna Jakuba.
Zdroj: JÚLIUS DUBRAVAY

Obchádzali sa

Evita s Pawlom sa poznali najprv pracovne. Roky okolo seba iba chodili. „Až neskôr sme pochopili, že nám je dobre nielen na pracovných rokovaniach, ale aj v súkromí. V jednom momente sa to preklopilo a odvtedy sme stále spolu. Od toho dňa vlastne spolu žijeme.“ Zhodu pripisuje spisovateľka ich nenásilnému fungovaniu. „Nepotrebuje ma korigovať do nejakej svojej predstavy o mne. Berie ma takú, aká som. S tým, ako sa cítim, keď sme spolu. A má rovnakú povahu ako ja.“

Keď začali spolu žiť v jednej domácnosti, mali okolo seba štyri deti. Dve si Evita priniesla z predchádzajúceho manželstva a dve dcéry mal aj Pawol. „Veľmi rýchlo sa z nich stala hlučná veselá banda,“ zasmiala sa spisovateľka, keď ešte netušila, že sa stane pri Pawlovi trojnásobnou matkou a život jej spestrí vo veku štyridsať rokov malý Jakub.

Prečítajte si aj:

  • Božský Diego opäť šokuje: Neuveríte, kam sa sťahuje!
  • Janko Kroner po vážnych zdravotných problémoch: Boj o dom!
  • KONIEC DOHADOM Rytmus priznal vzťah s moderátorkou Jasmínou Alagič!

Myslíte si, že tentoraz bude priať jej manželstvu šťastie? Dajte nám vedieť do komentárov pod článkom...