Ďalšie „do zbierky“?! Náš najznámejší multiotecko, šéf parlamentu Boris Kollár (57) má zatiaľ oficiálne dvanásť detí s desiatimi ženami, no krúti sa aj okolo ďalších. Naposledy sme ho na viedenskom letisku pristihli s blondínou, ktorú sme v jeho spoločnosti stretli aj v minulosti. Laura (28), ktorá sa svojho času snažila uspieť v slovenskej verzii X Factora, po šou porodila syna a dnes žije ako slobodná matka. Dieťa, o ktorom je reč, nemá s Kollárom, ale s expartnerom.

Týždenníku PLUS 7 DNÍ sa podarilo zistiť, že politik sa stará aj o ďalšie dve deti, pri ktorých by málokto tipoval, že by mohli byť jeho. Tajiť otcovstvo nie je u boháča nič nové. Niektoré deti zapieral aj v minulosti, priznal ich až pred vstupom do politiky.

Tajné návštevy

Taliansky spisovateľ Giacomo Casanova sa stal pred viac ako dvestodvadsiatimi rokmi synonymom umenia zvádzať. Pýšil sa asi stodvadsiatimi skalpmi, a preto sa mnohí zvodcovia žien označujú práve jeho menom. Slovenským casanovom bezpochyby možno nazvať Borisa Kollára, krúti sa okolo neho množstvo žien a veľa z nich skončilo v jeho posteli, o čom svedčí aj neustále rastúci počet jeho potomkov. Zmapovať detailne Kollárov milostný život by dalo poriadne zabrať bezpochyby aj našej najznámejšej vládnej agentúre SIS (Slovenská informačná služba). Napriek tomu niektoré jeho milostné vzťahy či ich dôsledky vyjdú skôr či neskôr najavo.

A zdá sa, že aj nemožné môže byť možné. Podľa viacerých indícií by mal byť politik otcom ďalších dvoch detí, ktoré verejnosť nepozná. Slovákom je však známa matka oboch ratolestí. Ide o dvadsaťsedemročnú „kolotočiarku“ Ľudmilu Kudriovú, s ktorou randil Kollár v minulosti. Keď mala brunetka šestnásť rokov, vybral sa s ňou na dovolenku na ostrov Cyprus. Ostali v kontakte a náš fotoreportér Borisa Kollára v apríli tohto roka prichytil u nej na návšteve. Vládnym autom sa vtedy vybral do obce Blatná na Ostrove, ktorá je vzdialená od Bratislavy približne pol hodiny cesty autom. Ľudmila tam žije v rodinnom dome spolu s otcom Romanom, mamou Monikou a bratom Frederikom, ale aj s dvoma ďalšími malými deťmi.

FOTO V GALÉRII

S Kudriovou nemá Boris Kollár problém vybehnúť na kávu v Bratislave, v minulosti sme ich pristihli pri podniku nachádzajúcom sa pred Národnou radou Slovenskej republiky. Zdroje blízke Ľudmile ju opisujú ako celkom milú osobu. „Má zaujímavý hlas, ale neustále sa stráži, mení sociálne siete a dáva si pozor na to, čo povie,“ dozvedeli sme sa od Kudriovej rodinného príslušníka.

VIAC SA DOČÍTATE V AKTUÁLNOM ŤÝŽDENNÍKU PLUS 7 DNÍ