Už za života Karla Gotta  († 80) pomáhal jemu aj jeho rodine. Kráľ kasín Leon Tsoukernik (48) sa roky priatelil s rodinou Karla Gotta a na sklonku jeho života mu všemožne pomáhal, napríklad mu poskytol súkromné lietadlo, ktoré prepravilo Karla Gotta s rodinou na poslednú spoločnú dovolenku na Sardínii. A bol to opäť Leon Tsoukernik, ktorý poskytol bezprostredne po smrti Karla Gotta útočisko vdove Ivane (46)  a jej dcéram Charlotte (16)  a Nelly (14), keď okolie Gottovej vily Bertranky okupovali davy Karlových smútiacich fanúšikov.

Vtedy Leon helikoptérou prepravil Ivanu Gottovú s dcérami na jeho luxusné panstvo, na ktorom je aj heliport a kde mali Gottove dievčatá absolútne súkromie. To, že je Leon bohatý, vedia všetci, ale ako to vyzerá v jeho sídle, doteraz vedela len hŕstka vyvolených. To už však neplatí, lebo Leon dovolil na svojom panstve nakrúcať svojmu kamarátovi Michalovi Davidovi klip k piesni Dávno vím, ktorú naspieval spolu s Janom Bendigom.

A tak nielen Leonovi priatelia, ale aj všetci ostatní môžu nazrieť za múry jeho veľkolepého panstva, kde trávila prvé dni po smrti Karla Gotta aj Ivana s dcérami. A je to nebývalý luxus, veď pozrite FOTO v GALÉRII. Na obrovskom pozemku je veľká záhrada s heliportom, rozľahlý dom s bazénom a garážami, napchatý luxusnými autami a umeleckými predmetmi. Dominuje tu najmä zlatá farba a hlavne neuveriteľný luxus od kuchyne po toalety, o spálňach, ktoré v klipe tiež vidieť, ani nehovoriac.

Tak to vyzerá v luxusnom sídle priateľa Ivany Gottovej, FOTO!

A hoci tu Karel Gott už takmer tri roky nie je, Leon udržiava kontakty s jeho rodinou dodnes. Ivane Gottovej napríklad robil spoločnosť na oslave 80. narodenín hitmakera Karla Vagnera, či pri stretnutí s ukrajinskými utečencami v Mariánskych Lázňach, ktorým aj poskytol pomoc, zabezpečil ubytovanie pre 475 ľudí, za čo mu poďakovala bývalá česká prvá dáma Dagmar Havlová, ktorá o ňom napísala, že má Levie srdce.