Zasnežené Tatry a najväčší luxus, aký si mohli zažiadať. Exminister Daniel Krajcer a, čuduj sa svete, speváčka Martina Schindlerová strávili silvestrovskú noc spolu. Povečerali v jednom z najluxusnejších hotelov na Štrbskom Plese, no neboli sami. Umelkyňu sprevádzali deti a sestra Marianna. O dvojici sa však už niekoľko mesiacov intenzívne šepká ako o novom prominentnom páre a oni donekonečna vysvetľujú, že ich spája pätnásťročné priateľstvo, tak sa jeden druhému nevyhýbajú.

Takže čo všetko od Daniela Krajcera môžeme v roku 2020 čakať? „Veľa úžasných zmien už mám za sebou, takže si ich chcem užiť,“ povedal nám bývalý minister kultúry diplomaticky. Na rovinu sme sa ho preto spýtali, či sa ešte niekedy ožení. „Fu, to je zaujímavá otázka. Ale ja by som sa oženil, keby som sa zamiloval,“ zasmial sa, a keď sme vyzvedali, či je momentálne zamilovaný, opäť sa iba vyhýbavo usmial. „Hovorím, že teraz sa ženiť nechystám, takže to je obsiahnuté aj v odpovedi.“

Mimochodom, Krajcerova expartnerka sa lúčila so starým rokom tiež v Tatrách, len na poľskej strane. Podľa našich informácií silvestrovala v Zakopanom.

Viac FOTO okúňajúceho sa exministra a speváčky v GALÉRII

Reportéri PLUS7DNÍ strávili silvestrovskú noc vo Vysokých Tatrách a veľkú reportáž z toho, koho v našich veľhorách zneužili a kto tam dorazil s novým partnerom, nájdete v aktuálnom čísle PLUS7DNÍ.

Mohlo by vás zaujímať: