Od čias jej účinkovania v SuperStar uplynulo už sedemnásť rokov a v živote Katky Koščovej sa veľa zmenilo. Dnes je z nej dvojnásobná mamina tesne pred štyridsiatkou. Počas súťaže jej prischla prezývka Gaučaňa, lebo Katka vždy milovala pohodičku, ale pritom si išla za svojím. Hoci je už jedenásť rokov vydatá a stará sa o rodinu s dvomi deťmi, stíha si plniť aj svoj sen, spievaniu sa úspešne venuje dodnes.

Katka sa rokmi zmenila, aspoň čo sa týka jej vzhľadu, jej postava nadobudla bujnejšie ženské krivky, čo si mnohí všimli už napríklad na jej svadobných fotografiách. A materstvo ju o jej ženské krivky rozhodne neukrátilo. Katka si však z toho ťažkú hlavu nerobila, tá má priority inde, než vyzerať ako modelka.

Katka Koščová všetkých prekvapila, tak predsa to bola pravda, pozrite!

Po sedemnástich rokoch sa však takmer všetci SuperStaristi z úplne prvej série slovenskej SuperStar znova objavili pred kamerami. Katka Koščová medzi nimi nechýbala. Všetci si všimli, že to, čo sa len povrávalo, je naozaj pravda. Katka prišla celá zmenená, pozrite FOTO v GALÉRII. Takto už dávno nevyzerala. Čo poviete na tú zmenu?