Karel Gott (†80) sa snažil postarať o všetky štyri dcéry, ale jeho dve najmladšie, ktoré mal s Ivanou Gottovu, dostali od neho niečo celkom iné, než staršie dcéry. Predsa len, ako sám priznal vo svojej autobiografii, s narodením starších dcér nepočítal, bol postavený pred hotovú vec, a je jedno, čo si o tomto jeho vyjadrení myslia ony alebo jeho okolie.

Najmladším dvom dcéram poskytol všetko, lásku, zázemie, úplnú rodinu. A bol na ne aj patrične pyšný. Karel Gott si pochvaľoval, aké sú obidve šikovné a talentované. Obzvlášť si cenil, že nemajú zábrany a nie sú trémistky, čo je veľmi dôležité. Kým mladšia Nelly Sofie (13) sa mu javila viac talentovaná na šport a tanec, hoci doma si aj zvykla spievať, staršia Charlotte Ella (15) bola podľa jeho slov rodená herečka a od detstva aj spievala v muzikáloch.

Charlotte mala dvere do šoubiznisu otvorené už počas života Karla Gotta. Aj sám hitmaker Michal David sa vyjadril, že Charlotte má talent a bude záležať len od nej, či sa z nej stane speváčka. Napokon svoje kvality mala možnosť preukázať v muzikáloch, ktoré produkoval, ale tiež v rozprávkach, kde si zahrala a zaspievala po boku svojho slávneho otca.

 

A keď už Karel Gott vedel, že jeho dni sú zrátané, dal svojej dcére k jej 13. narodeninám nezvyčajný dar. Naspieval s ňou pieseň Srdce nehasnou, ktorá má už 64 miliónov zhliadnutí. Aj toto bol krok tomu, že sa z jeho Charlotte stala najsledovanejšia tínedžerka Česka, takže kamkoľvek sa pohne, všade bude mať dvere otvorené a ostatné bude záležať už len od nej.

Z Charlotte Gottovej je krásna mladá slečna, tak teraz vyzerá!

 

Charlotte, ktorá sa zrejme na popud jej mamy Ivany drží bokom od mediálnej pozornosti, sa predsa len nedávno na sociálnej sieti pochválila novou fotkou, fanúšikovia z nej boli celkom hotoví. Z "ockovko dievčatka" sa zmenila na krásnu mladú slečnu. A ak sa splní to, že by mala byť hlavnou hviezdou spomienkových koncertov na Karla Gotta, ktoré sa pre pandémiu korony museli už niekoľkokrát preložiť, máme sa na čo tešiť. Zatiaľ sa pozrite aspoň na jej nové FOTKY v GALÉRII!