Simona Krainová tvrdo razí ono známe heslo, že vek je len číslo. Denno-denne športuje, pravidelne beháva 10 kilometrov, ale aj cvičí. Samozrejme to potom vidno aj na jej postave, tú má naozaj luxusnú, takým pekáčom buchiet na bruchu sa nemôže pochváliť len tak hocikto. A hoci Simona celkom rada jedáva aj nezdravé, typicky české jedlá, nemala problém podstúpiť a niekoľkotýždňový detox, len aby stále vyzerala tip-top.

Napriek tomu, že Simona má na sociálnej sieti množstvo fanúšičiek, ktoré k nej vzhliadajú a obdivujú ju pre jej výzor a vytrvalosť, dokonca ju nazývajú aj bohyňou, nájde sa nemálo aj tých, ktoré o nej tvrdia, že sa nedokáže zmieriť s pribúdajúcimi rokmi. Simona sa totiž netají, že pravidelne postupuje aj rôzne skrášľovacie procedúry, ako je napríklad botox. A tiež jej vyčítajú, že na sociálnu sieť pridáva svoje fotky s filtrami.

Krainová touto FOTKOU odhalila viac, než chcela!

Simona teraz však všetkým neprajníkom vytrela zrak. Pridala totiž zjavne fotku bez filtrov, až jej prekvapená fanúšička napísala toto: "Simona a Vy už nepoužívate filtre? Celkom ste ma tým prekvapili." A teraz sa konečne v plnej paráde ukázalo, ako na tom tá Simona vlastne je. Zdá sa, že Simonej tvári nepomáhajú ani všakovaké kúry či botox. Vek jednoducho neoklame ani ona, pozrite si v GALÉRII FOTO jej tváre bez filtrov ako dôkaz.