Kým Vondráčkovej exmanžel Tomáš Plekanec krátko po tom, ako sa prevalil krach ich manželstva, oznámil fanúšikom nový vzťah s tenistkou Luciou Šafářovou, u Lucie Vondráčkovej to bolo iné. Plekanec sa pustil do zakladania novej rodiny s riadnou vervou, ešte sa ani nestihol rozviesť, a už s novou partnerkou priviedol na svet dcéru Leontýnu.


Lucii Vondráčkovej po rozchode s hokejistom pripisovali vzťah s viacerými mužmi. Medzi nimi bol parkoutista Tomáš Zonyga či bývalý hokejový brankár Marek Peksa, ba povrávalo sa aj o spevákovi Sámerovi Issovi. Speváčka nikdy nepotvrdila vzťah ani s jedným z týchto mužov a vždy argumentovala tým, že je momentálne spokojná aj sama so synmi.

Speváčka má početnú fanúšikovskú základňu, ktorú tvoria zväčša ženy, a tie jej, samozrejme, novú lásku veľmi priali. Lucie síce svoje súkromie nechcela medializovať, ale ako potvrdili zdroje z jej okolia, bezhlavo sa zamilovala tak, že sa s novým mužom po boku už prestala skrývať, a bola len otázka času, kedy nový vzťah aj potvrdí.

Lucie Vondráčkova priznala vzťah s týmto fešákom! FOTO v GALÉRII!

Na radosť svojich fanúšičiek tak Lucie konečne priznala vzťah so známym českým spevákom a moderátorom (45). Jej nový muž pred rokmi spieval v chlapčenskej skupine T-Boyz, momentálne sa živí ako moderátor, napríklad aj TopStar Magazínu. Nedávno sa tiež rozišiel s priateľkou, z predchádzajúceho vzťahu má štvorročného syna. Pár tvoria asi dva mesiace a zoznámiť sa mali pri spoločnej práci. Pozrite si v GALÉRII, kto to je a ako vyzerá!