Slávna Popoluška Libuše Šafránková (†68) so svojím manželom Josefom Abrhámom (†82) v manželstve vychovali len jediného syna Josefa Abrháma mladšieho, z ktorého je dnes režisér dokumentarista, ale ten ich obdaril tromi vnukmi a jednou vnučkou... Josef Abrhám mladší je druhýkrát ženatý, z prvého manželstva má dvoch synov, staršieho Josefa (15) a mladšieho Antonína (13), z druhého manželstva dcéru Lauru Josefínu(5) a syna Benjamina (4). Kým deti z druhého manželstva sú ešte veľmi malé, dvaja starší sú už riadni šuhaji.

Chlapci vyrastali v herecko-režisérskej rodine, a tak nečudo, že sa aj na nich nalepilo niečo z tohto kumštu. Hoci sú ešte deti, už sú z nich nadšení filmári, ktorí vytvárajú svoje vlastné animované aj hrané filmy a majú pekne podelené úlohy. Jeden píše scenáre, druhý ich propaguje a producentmi, ktorí chlapcom ich koníček financujú, sú, samozrejme, rodičia. Nuž, chlapci len potvrdzujú ono známe, že jablko nepadá ďaleko od stromu. A nielen to.

To sú vnuci Šafránkovej a Abrháma, FOTO

Raz darmo, gény sú gény... Najstarší vnuk Josefa Abrháma podedil po svojom starom otcovi nielen krstné meno, ale aj podobu. A mladší Antoním zase črtami tváre nezaprie svoju slávnu babičku Libušku Šafránkovú, veď si pozrite ich FOTO v GALÉRII!

 

Pozrite, ako vyzerá jediná vnučka Libuše Šarfránkovej! FOTO

A keď sa vlani konala posledná rozlúčka s Libušou Šafránkovou v jej rodných Šlapaniciach, na pohreb prišli všetky štyri vnúčatá, teda aj tí dvaja najmladší. Všetci tak mohli vidieť, ako vyzerajú Laura Josefína a Benjamin. Jediná vnučka Laura zjavne zdedila čosi z podoby slávnej Popolušky, veď pozrite FOTO v GALÉRII.