Svadbu si s priateľkou Barborou Hlinkovou (25) vystrojil na svoje meniny. V pondelok si Ďurovčík (48) s Hlinkovou zložili v kostole manželský sľub a potom sa pobrali na veselicu do kaštieľa. Avšak kým sa tam dostali, prežili moment ako vystrihnutý zo zlého filmu.

Najprv si robil žarty

Do kostola prišiel prvý ženích Ján Ďurovčík, kotrý čakal na svoju vyvolenú. Hostia už pred kostolom netrpezlivo prešľapovali. Sobáš sa mal konať o štvrtej hodine popoludní, avšak nevesta meškala. Z kopca ju totiž do kostola doviezol koč s dvomi zapriahnutými koňmi. Choreograf si zažartoval: „Ešte nám chýba, aby sa kone splašili,“ nadhodil. Netušil však, čo ho  čaká o hodinu neskôr.

Nepoddajní

Neveste robili dlhé šaty so závojom problémy, aby z koča vystúpila s gráciou. Nakoniec sa s róbou elegantne popasovala a užila si takmer hodinový obrad. Po gratuláciách sa všetci hostia odobrali späť do kaštieľa a novomanželia nasadli na koč, ktorý priviezol na začiatku nevestu. Dvojica už v ruka v ruke čakala, kým ich vo veľkom štýle odvezú kočom po obrade naspäť, avšak prepočítali sa. Kone sa rozhodli pohoniča neposlúchať. Postavili sa na zadné a začali ísť nekoordinovane do strany, až sa nakoniec rozhodli ísť úplne iným smerom ako mali manželia naplánované. Oni chceli ísť do kopca, avšak kone sa rozhodli ísť z kopca.

Veľkú fotoreportáž zo svadby nájdete v galérii.

Pozrite si video:

Prečítajte si tiež: