O tom, že to medzi bývalou SuperStaristkou Monikou Bagárovou a MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom akosi neklape, sa šepkalo už niekoľko mesiacov. Monika bola bez Makhmuda celé mesiace a iba sama, s pomocou jej rodiny, sa starala o ich spoločnú dcéru Rumiu. Makhmud nebol prítomný ani na oslave prvých narodenín Rumie, a dokonca ani na Vianoce. Po celý čas sa zdržiaval prevažne v rodnom Uzbekistane.

Na Vianoce Monika Bagárová napokon na sociálnej sieti priznala, že už nie sú rodina. Keď sa  potvrdil definitívny koniec vzťahu Moniky a Makhmuda, obaja priznali, že tých dôvodov rozchodu bolo viacero, ale ani jeden z nich ich bližšie nechcel špecifikovať. Samozrejme, objavilo sa množstvo rôznych špekulácií o skutočných dôvodoch ich rozchodu.

Skutočný dôvod ich rozchodu je napokon celkom iný, ako si všetci mysleli. >>

 

Makhmudovu neprítomnosť v Česku a pri Monike a ich dcére mnohí zdôvodňovali jeho rodinnými problémami v Uzbekistane, novými podnikateľskými a športovými aktivitami v rodnej krajine. A objavili sa dokonca podozrenia, že Makhmud už má v rodnej krajine novú partnerku a dokonca aj dieťa. Tieto tvrdenia o nevere zápasník však rázne poprel, podľa jeho slov by nikdy niečo také neurobil. Čo ho teda vyhnalo preč z Česka a od Moniky? Budete veľmi prekvapení, čítajte!