Bol začiatok pracovného týždňa. Iba utorok, kedy si väčšina pracujúceho ľudu povzdychne, že víkend je ešte v nedohľadne. Obľúbený humorista, ktorého už vidieť na obrazovke minimálne, mal úplne iné starosti. Na exkluzívny relax nepotreboval sobotu ani nedeľu. Celú rodinku zobral oddýchnuť si do Vysokých Tatier. A rovno do najdrahšieho päťhviezdičkového hotela. Zabávač určite nešetril. Päťčlenná výprava v takomto hoteli je pre mnohých celomesačná výplata.

Tu si užíval: V bazéne šantil Oliver Andrásy s rodinou niekoľko hodín.
Zdroj: Internet

Mám všetkého dosť

Pred pár rokmi Andrásymu zrušili reláciu Nikto nie je dokonalý, kde spolu s Eňou Vacvalovou skúšali z vedomostných otázok prostý ľud. Formát prešiel do verejnoprávnej televízie pod taktovku moderátorov Juniora a Marcela. Oliver Andrásy sa vtedy vyznal, že smutný z toho nie je: „Mám dosť všetkého, aby som mohol spokojne žiť,“ prezradil suverénne. Aj keď prišiel Andrásy o slušný honorár na životný štýl sa nesťažuje. Moderátor sa netají s tým, že si zarobil počas svojej kariéry dosť. Môže si dovoliť žiť bez príjmu. Dokonca rád pripomína, že vďaka svojej lakomosti zamlada, kúpil byty a zrekonštruoval aj obrovskú vilu zdedenú po rodičoch. Neskrýva, že ho živia tri byty v Bratislave, ktoré prenajíma.

Posedenie v lobby: Zabávač s rodinou večer oddychoval v príjemnom prostredí hotela.
Zdroj: Archív

Netrocháril

Z lakomosti zdá sa, už vyrástol, keď sa rozhodol celú rodinu zobrať na wellnes pobyt do hotela, kde noc stojí tristo eur. Bryndzové halušky vás vyjdu na päťnásť eur a šálka čaju presne šesť eur. Andrásy si celý deň užíval obrovský bazén s neskutočným výhľadom cez celosklenené steny na tatranské vŕšky.