Tip na článok
Zaúradovalo slnko?: Inkriminovanú kázeň predniesol kňaz pod holým nebom.

VIDEO Takúto erotickú kázeň cirkev ešte nezažila: Slovenský kňaz rečnil o zvodnej prostitútke, ktorá mu nastúpila do auta

Pikantné slová duchovného priklincovali jeho kolegov k stoličkám. Veriaci sa usmievali.

Galéria k článku (3 fotografie )
Marián Kuffa by mohol nahradiť Andera z Košíc.
Marián Kuffa by mohol nahradiť Andera z Košíc. Pozrite, ako reagovali veriaci na jeho kázeň.
Marián Kuffa by mohol nahradiť Andera z Košíc. Pozrite, ako reagovali veriaci na jeho kázeň.

Až teraz môže ísť Ander z Košíc do dôchodku. Nie Juraj Šoko Tabaček či Jano Gordulič nasledujú jeho stand up odkaz. Výrečného komika by mohol nahradiť skôr známy farár z východného Slovenska Marián Kuffa (59). Internetom sa šíri videozáznam, ktorý dokazuje, že nie je taký dogmatik, ako sme si mysleli. Jeho kázeň, plná pikantných momentov, je síce staršieho dáta, ale na autenticite jej to neuberá. Prísediaci kňazi mali zrejme čo robiť, aby sa zdržali akýchkoľvek emočných prejavov. Veď posúďte sami.

Triafal do čierneho

Nevedno, či zaúradovalo slnko. Ale historka, ktorá sa Kuffovi vryla hlboko do pamäte a pred veriacimi ju vyťahuje, trochu pripomína stretnutie Ježiša Krista s Máriou Magdalenou. „Pozriem vedľa. Taká žabka, mladé dievča, osemnástka plus mínus. Minisukňa, štekličky, kabelka. Ťuká mi na okienko. Pozerám na ňu, spustil som okno. Ona – dobrý večer. Neprajete si služby? - týmito slovami rozbieha známy slovenský kňaz svoju kázeň. Pod holým nebom sa prihovára zväčša mladým, tak asi usúdil, že tématikou starou ako ľudstvo samo ich môže zaujať. Usúdil správne.

Zážitkom, ktorý Marián reprodukuje, triafa do čierneho. Mladí katolíci mu visia na perách. „Pozerám na ňu od hlavy po päty. Ste veľmi pekné dievča. Ďakujem, páčim sa vám? Áno, nemôžem klamať, ste pekné dievča, ale asi ste slepá. Som pre vás starý chlap. A cudzí. Skoro by som mohol byť vaším dedkom a stopercentne otcom. Neponižuje vás to? Ehm, trochu,“ vnesie Kuffa do rozhovoru trochu duchovna. A hneď sa vraj dievčaťa vypytuje, čo má v sebe. „Pervitín, polovičnú dávku. Môžem si ku vám sadnúť?“ imituje kňaz hlas neznámej slečny. „Hovorím si - panebože, môže či nemôže? Čo keď má nejakého pasáka, ten odpíše ešpézetku a dá preplatiť na biskupský úrad?“ zamyslí sa muž v tunike nahlas a počúvajúci vybuchnú do hurónskeho smiechu.

Ako veľmi sa bál, že zlyhá

A vtom prichádza najväčšie priznanie. Pokušenie kňaza, ktorý musí odolať erotickým nástrahám. „Teraz som nevedel čo. Hovorím, Ježišu, ak by si to chcel, ak je to tvoja svätá vôľa, dobre, drž ma, lebo ja som len muž. Keď na kňaza položil biskup ruky, neprestal byť muž. A my muži sme v tej veci slabší, oveľa slabší. Tvoj Fero je v tej veci, drahá Marienka, oveľa slabší než ty. Nie dvakrát, trikrát. Ale desaťkrát. Koľko žena dovolí, toľko muž vezme. Jednoduchá poučka. Ženy sú slabšie tu,“ ukazuje Kuffa na ústa. „Osmy boží príkaz. A muži nižšie. Šiesty boží príkaz. Hovorím, panebože, stoj pri mne. Ona prišla, zabuchla dvere. Ja som tomu nerozumel, jak začala vymenovať všetky úkony, ktoré ona urobí. To sú taxy. Kým ťa rozbalí, človeče, ty si už oholený…,“ rozohní sa Marián a po chvíli dodá šeptom: „...od peňazí.“

Ako poučná historka zo života slovenského kňaza dopadla a aké ponaučenie si z nej Marián Kuffa vyvodil, sa dozviete vo videu nižšie.

Prečítajte si aj:

  • Malé bábätko na krste plakalo, a tak mu farár vrazil: VIDEO len pre silné povahy!
  • VIDEO Láske nerozkážeš: Kňaz (79) sa zamiloval do 24-ročného Rumuna, život si spolu užívajú za starčekove peniaze!
  • Prehovoril vychytený prostitút: Mal som desiatky kňazov, vôbec nemali výčitky!

Čo si myslíte o pikantných slovách duchovného? Dajte nám vedieť do komentárov...

VIDEO Plus 7 Dní