Predseda parlamentu Boris Kollár (52) v sobotu podvečer havaroval na štátnej limuzíne. Podľa oficiálnych informácií sa pri dopravnej nehode v Podunajských Biskupiciach, kedy do Kollárovho vozidla vrazilo iné auto, zranili štyria ľudia. Traja muži a jedna žena. Podľa našich informácii po boku politika sedela vo vozidle aj bývalá finalistka Miss Universe SR a dnes celebritná vizážistka Miroslava Fabušová (37).

Robil si žarty s venčenia sliepky a potom... Porušil pravidlá?!

Fabušová spolu s Kollárom a ešte s jedným mužom boli prevezení do nemocnice. „Som na JIS-ke. Ťažko teraz hovoriť, aké sú prognózy," potvrdila pre PLUS 7 DNÍ v nedeľu ráno modelka. Tá sa v aute so šéfom parlamentu viezla počas prísnych vládnych nariadení a núdzového stavu, ktorý nariaďuje zákaz vychádzania a povoľuje opustiť trvalé bydlisko iba cestou do potravín, do zamestnania, do prírody alebo pri venčení svojho zvieracieho miláčika a späť. 

Krátko pred haváriou zverejnil Boris Kollár na sociálnej sieti odporúčanie pre tých, čo nechovajú v domácnosti psa. Na svojom profile ukázal vtipný obrázok sliepky, ktorú možno cez lockdown venčiť s rovnakým pôžitkom.

Čo v Kollárovej limuzíne robila Miroslava Fabušová a kam smerovala, odmietla komentovať. A neprezradil to ani Kollárov stranícky kolega Milan Krajniak v televíznej debate na RTVS. „Nepýtal som sa ho na to,"odvetil Krajniak na otázku moderátora, z akého dôvodu sa v aute predsedu parlamentu kráska nachádzala.

Po plastikách na nepoznanie

Miroslava je v celebritných kruhoch známa najmä vďaka svojej upravenej vizáži. V súčasnosti pôsobí najmä ako celebritná vizážistka a štylistka, ale navrhla aj vlastnú kolekciu oblečenia. Extravagantná tmavovláska sa navyše často objavuje aj na očiach verejnosti, kde pozornosť púta nielen odvážnymi outfitmi, ale aj dokonalým výzorom. Za ten vďačí aj šikovným rukám plastických chirurgov, u ktorých podstúpila niekoľko estetických zákrokov. Je zjavné, že má upravené prsia, nos a pery. Dnes vyzerá úplne inak ako v čase, keď v roku 2001 bojovala o korunku kráľovnej krásy.

Modeling i nahé akty

Pred devätnástimi rokmi sa Miroslava Fabušová zúčastnila súťaže Miss Universe SR a v posledných rokoch ju bolo vídať najmä na predvádzacích mólach v úlohe modelky. Najmä v šatách Jany Pištejovej vždy zažiarila. Okrem toho nemá problém zhodiť oblečenie a pózovať pred objektívom fotografa nahá.

Dokonca pred rokmi nafotila sériu aktov pre pánsky magazín, ktoré boli v réžii známeho fotografa Mária Gottiho. Tieto dráždivé zábery si môžete pozrieť aj TU.„Od manžela som na fotenie dostala povolenie. Bez jeho súhlasu by som do toho ani nešla. A teraz sa Peter tými krásnymi fotkami pýši,“ netajila nadšenie vtedy ešte vydatá Mirka. Vo vyzliekaní odvtedy nepoľavila, práve naopak. Sociálne siete pravidelne zásobuje pikatnými nahými zábermi.

Nahé fotografie Fabušovej nájdete v GALÉRII

Bola vydatá za hokejistu

Pred viac ako desiatimi rokmi bola Fabušová vydatá za hokejistu Petra Fabuša (41), ktorý sa narodil v Ilave a s hokejom začínal v Dubnici. Určitý čas pôsobil aj v zámorskej AHL, výraznejšie sa nepresadil a vrátil sa do Trenčína, kde hrával ďalšie dva roky. Šesť sezón pôsobil v českej lige, hral aj v kazašskej lige či exotickom Rumunsku. Aktuálny ročník rozbehol v anglickom klube Hull Pirates. Odohral 27 zápasov, kde strelil 11 gólov, no aj napriek tomu v januári opustil kabínu. Krátko nato sa ilavský rodák dohodol na zmluve do konca sezóny s účastníkom SHL ligy MHK TSS GROUP Dubnica.

Prečítajte si tiež: