Kuchařová vyšla na verejnosť s informáciou, že sa Ondrej v súkromí rád prezliekal za ženu a kvôli tomu žiadala aj o cirkevný rozvod. Ani po zverejnení tejto informácie sa však nezastavila a ďalej pokračovala v liatí špiny na Brzobohatého. V jednej z posledných verzií Taťána tvrdila, že musela živiť nielen Ondreja, ale aj jeho rodinu.

To bola pre Kuchařovej bývalého manžela posledná kvapka. Po zverejnení takýchto vyhlásení sa rozhodol konať a i keď sa doteraz správal ako džentlmen a na jej adresu sa nevyjadroval, teraz to už chce riešiť súdnou cestou.

FOTO Brzobohatý a Kuchařová tvorili jeden z najkrajších párov. Láska im napriek tomu nevyšla. Ich foto nájdete v GALÉRII

„Je toho na môj žalúdok vážne príliš. Už sa v rámci kazy Kuchařová vs. Brzobohatý útočí i na moju rodinu a celá záležitosť tým klesá pod tú najnižšiu úroveň verejného prania špinavej bielizne. Rád by som teda svojím nasledujúcim prehlásením všetko ukončil raz a navždy,“ napísal na sociálne siete.

Keďže Ondrejova ex nereagovala na symbolické prímerie, ktoré jej ponúkal tým, že sa na jej adresu nechcel vyjadrovať v dobrom ani v zlom, tak musel konať inak. „I napriek tomu, že pravda vyšla najavo, Taťána ju ďalej bezostyšne popiera vo svojich klamlivých vyhláseniach písaných evidentne advokátskou rukou, v ktorých sa snaží vinu hodiť na mňa a odviesť pozornosť od podstaty veci," povedal Brzobohatý a pokračoval.

„Rešpektujem, že Blesk ctí ono novinárske pravidlo, keď musia za každú cenu kryť zdroj, ale ja nemusím ctiť mlčanlivosť niekoľkých svedkov, ktorí boli do celej kazy Taťánou namočení. Preto na Taťánu Kuchařovú podávam žalobu na civilnom súde za ohováranie, aby sa pravda definitívne potvrdila i na súde a zastavila sa tak centrifúga špekulácií,“ Ondřej popísal kroky, ktoré v blízkej budúcnosti podnikne voči svojej bývalej manželke.

Brzobohatý napísal o kauze jeho stroskotaného manželstva dva príspevky. Nakoniec sa však rozhodol, že ich zmaže, pretože nemá cenu živiť túto kauzu ďalšími komentármi k celej situácii.

„Budem dúfať, že celá záležitosť skoro zmizne z verejného priestoru, čomu nebolo v mojej moci zabrániť a ďalej sa bude riešiť už len tak, ako sa malo od samého počiatku, teda za zatvorenými dverami súdnej siene,“ Ondrej odkázal svojim fanúšikom. Na adresu Taťány sa tak už odmietol naďalej vyjadrovať a odmietol jej dávať ďalšie dôvody na to, aby mohla na neho útočiť.