Europoslankyňa Monika Beňová (52) sa už na jeseň stane druhýkrát mamou. K dospelému synovi Martinovi (30) tak pribudne dcéra Lea, ktorú čaká s advokátom Ľubomírom Klčom (36). Pre PLUS 7 DNÍ politička prezradila, ako bude detská izba jej druhého vytúženého potomka vyzerať.

Pri pôrode bez partnera

Partnera Ľubomíra, ktorého Monika Beňová pozná už roky a v minulosti pre ňu pracoval ako asistent, dlho skrývala. Napriek tomu, že sú spolu už dlhšie a čakajú spoločné dieťa, politička sa pod čepiec nehrne. Ako sama tvrdí, snaží sa vychutnávať si tehotenstvo, ktoré bolo podľa jej slov plánované. „Brala som to ako obrovský dar a šťastie. Lea je vytúžená a priznám sa, že aj vymodlená dcérka,“ vraví bez okolkov Monika Beňová.

Zo začiatku o tehotenstve rozprávať veľmi nechcela, keďže ani jej prvé tehotenstvo nebolo ideálne. Syna Martina porodila predčasne na začiatku siedmeho mesiaca, a tak sa bála, že situácia by sa mohla zopakovať. Snaží sa dodržiavať všetky pokyny lekára a, ako nedávno priznala, pôrod si chce vychutnať sama bez partnera. Kritický mesiac má europoslankyňa za sebou, a tak sa naplno pustila do zariaďovania kráľovstva pre druhého potomka. „Mali sme predstavu, ktorú architekt zrealizoval do podoby návrhu. Nejde o zásadné zmeny, len vstavaná skriňa, komoda, ktorá bude slúžiť aj ako prebaľovací pultík, a sadrokartón. Pomaly finišujeme a tešíme sa,“ vysvetlila pre PLUS 7 DNÍ politička, ktorá už zverejnila vizualizáciu budúcej detskej izby.

FOTO  vizuálizácie izby dcéry Moniky Beňovej nájdete v GALÉRII >>

Pokračovanie na ďalšej strane...