„Áno, je to pravda, čakáme bábätko. Som vo finále a som rada, že sa nám to podarilo,“ prezrádza tridsaťročná topmodelka Zita, ktorá je v deviatom mesiaci tehotenstva.

Šťastný pár: Potomka sa dočkajú už o pár dní.
Šťastný pár: Potomka sa dočkajú už o pár dní.
Zdroj: Internet

Šťastný pár: Potomka sa dočkajú už o pár dní. Foto: Internet

Viac o blížiacom sa pôrode nechcela hovoriť, pretože kúsok súkromia by si rada nechala pre seba. Z jej hlasu však bolo cítiť pokoj a spokojnosť. Nepochybne za to vďačí idylickým pomerom v jej partnerskom živote. Modelka sa totiž pred pár mesiacmi vydala za budúceho otca jej dieťaťa, známeho podnikateľa Radoslava Barana. „Zobrali sme sa. Všetko sme to postíhali,“ povedala nám s úsmevom jedna z najkrajších slovenských kráľovien krásy.

Na výslní: Zita Galgóciová bola dlho považovaná za jednu z najkrajších missiek.
Na výslní: Zita Galgóciová bola dlho považovaná za jednu z najkrajších missiek.
Zdroj: Archív

Na výslní: Zita Galgóciová bola dlho považovaná za jednu z najkrajších missiek. Foto: Archív

Kamarát z futbalu

Meno Galgóciovej manžela sa minulý rok vynorilo v médiách v súvislosti s politickou stranou Sieť Radoslava Procházku, za ktorou vraj Baran ako jej sponzor stál.

Dvaja Radovia spolu lietali na futbalové zápasy a trávili dovolenky v ďalekom zahraničí. Ako sa ich vzťah po fatálnom kolapse Procházkovej grotesknej politickej hry vyvinul, sa ešte uvidí. Odmlčanie by nebolo nič neobvyklé, čo sa v bežných biznis partnerstvách stáva.

Baran už zopár rozchodov zažil. Najmä tých milostných. Zo šoubiznisových partnerstiev stojí za zmienku vzťah s mladou tanečnicou Ivanou Surovcovou, ktorá sa nedávno zasnúbila s hokejistom Mariánom Gáboríkom.

Jeho vyvolená Zita Galgóciová chvíľu hľadala lásku po boku syna privatizéra bratislavskej Incheby Alexandra Rozina, no sobáš a materstvo jej boli súdené až s Baranom.

Čítajte viac

Dávna láska: S dedičom bratislavského výstaviska Alexandrom Rozinom.
Dávna láska: S dedičom bratislavského výstaviska Alexandrom Rozinom.
Zdroj: Archív

Dávna láska: S dedičom bratislavského výstaviska Alexandrom Rozinom. Foto: Archív

Bude vás zaujímať