Minulý týždeň fanúšikov informovala, že má v sobotu na pláne zúčastniť sa turnaja bojových umení a vo štvrtok si bola natešená kúpiť outfit na túto príležitosť. Ten však musel ostať v skrini. Zuzana totiž v rovnaký deň nečakane skončila v nemocnici, čo vystrašilo jej 858-tisíc sledovateľov.

"Ďakujeme za správy, budeme v poriadku, len potrebujem krv a bude dobre. Aspoň viem, prečo som sa cítila tak zle poslednú dobu. Dajú nás dokopy a pôjdem spokojne domov,"  upokojovala ich s tým, že dostala transfúziu.

Plačkovú však stále domov nepustili a ostáva hospitalizovaná. Fanúšikom vysvetlila, že ju na nemocničné lôžko dostala vlastná chyba. V tele totiž mala nedostatok železa a sama priznala, že ho napriek odporúčaniu lekára neužívala.

"Ja som mala zo železom strašný problém. Vždy keď som išla na operáciu, napríklad keď som šla k Ivanchukovi (ukrajinský plastický chirurg, pozn. red.), tak mi ju museli posunúť o štyri dni a museli ma nadopovať železom na to, aby som mohla podstúpiť operáciu,“ vysvetlila z nemocnice Zuzana.

"Dokonca mi pán doktor v treťom mesiaci tehotenstva predpísal železo a je nechápem prečo, proste som ho nebrala,“ krúti hlavou sama nad sebou. "Beriem XY iných vitamínov, pijem kolagény, nikdy nie som chorá, ale toto, aby som ja zlyhala na železe… Je to haluz. Moja chyba, moja hlúposť,“ uznala sebakriticky nastávajúca mama a poradila fanúšikom, nech počúvajú lekárov.

Zuzana v pondelok dostala transfúziu a vyzvala ľudí na darovanie krvi. "My sme s Reném darovali krv a teraz na oplátku pomohla mne,“ povedala s tým, že v budúcnosti plánuje darovať najvzácnejšiu tekutinu opäť a manžela už poprosila, nech ide z vďaky čo najskôr. Predpokladá, že ju zo zdravotníckeho zariadenia prepustia v najbližších dňoch. V piatok sa už dokonca chystá na koncert.

Influencerka tiež ohlásila, že svoje dieťa privedie na svet v pôrodnici na Kramároch. "Ja nepotrebujem súkromnú kliniku. Načo? To má byť nejaký nový trend?“ povedala zjavne narážajúc na zástupy celebritných mamičiek ktoré si podávajú kľučku v známom bratislavskom sanatóriu.

FOTO Plačkovej v nemocnici v GALÉRII.

Dodala, že v jej prípade rozhodne nejde o nedostatok financií. "Ja by som mohla rodiť kde chcem na svete. Proste zamilovala som si Kramáre a pôjdem rodiť na Kramáre,“ vyhlásila. Plačková, ktorú doma čaká manžel René Strausz, aj z nemocničného lôžka pozdravovala dokonale nalíčená a nezabudla odpropagovať svoje produkty.