Druhé tehotenstvo Nelu Pociskovú (27) zaskočilo. Viac ako rok sa s Filipom Tůmom (39) tešia zo syna Hektora a už aj mu zaobstarali súrodenca. Ako herečka povedala, prvé tehotenstvo nebolo ani zďaleka také dramatické ako to druhé. Prvý raz vraj dlho ani netušila, že je v druhom stave, no tentoraz je to iné.

Ako na hojdačke

Nálady a chute má Nela ako na hojdačke. Raz chce jesť, o minútu sa nemôže na jedlo ani pozrieť. „Teraz je to lepšie ako prvý trimester. Stále mám také stavy, že mi z ničoho nič príde zle,“ posťažovala sa. Pohlavie dieťatka s manželom ešte nepoznajú: „Nechce sa ukázať ani nám,“ ozrejmila. Aj zvolené mená úzkostlivo strážia. Rovnako ako tvár syna Hektora. Fotografie dieťatka zverejňujú rodičia výhradne od chrbta.

Chcela ísť už pracovať

V šoubiznisovej relácií na televízii Joj sa Nela posťažovala, že druhé dieťa prišlo priskoro. Prvorodenému synovi Hektorovi sa snažia vysvetliť, že príde ďalšie dieťa no ročný chlapček to zrejme nevníma podľa predstavy rodičov. Pocisková plánovala po ročnej materskej vrátiť sa do práce. Nečakané druhé tehotenstvo jej plány prekazilo. „Prvé roky budú ťažké, ale nie som prvá ani posledná,“ hovorí.

Ako veľryba

Na vlas rovnako to má Kristína Turjanová (37). Herečka si zaobstarala druhé dieťa po roku a pol. S manželom, pretekárom Martinom Vaculíkom, po synovi Markovi čakajú dcéru. O mesiac štvorčlenná rodina sa vraj plánuje presťahovať na bratislavskú Kolibu, kde si stavajú dom. Kristína je v ôsmom mesiaci tehotenstva. Ako to znáša? „Niekedy mi maličké tlačí na bránicu, takže funím ako veľryba,“ zasmiala sa pred natáčaním jojkárskej relácie, kde mala spievať.