Do reality šou Farma sa hlásia špecifické typy z rôznymi pohnútkami. Jedny sa chcú zviditeľniť a preraziť vo vodách šoubiznisu. Iní idú tvrdo po finančnej výhre, a malá skupina z nich to chce proste zažiť.

Samotná televízia ešte počas kastingov určite netušila na aké “zlato“ narazila. Podľa známych Nikol Fridrichovej sa majú diváci na čo tešiť. Mestská hedonistka Fridrichová je v Bratislave známa postavička. Kedysi nebola diskotéka ani bar, kde by túto blondínku nepoznali.

 

Žila naplno. Rada sa zabávala, ale konfliktom sa nevyhýbala. Do bitky sa pustila pred deviatimi rokmi so speváčkou Barborou Balúchovou, ktorá má syna s predsedom parlamentu Borisom Kollárom.

Konflikt medzi Fridrichovou a Balúchovou sa spustil pred rokmi kvôli mužovi, o ktorého mali obe záujem. Blondínky boli výborné kamarátky, ale liezť druhej do kapusty sa neodpúšťa. Balúchová skončila s rozbitou tvárou a Fridrichová po incidente na jej adresu vyhlásila, že s bezcharakternými ľuďmi sa nestretáva. Kamarátka ju vraj poriadne sklamala.

Modelka, ktorá sa predviedla aj dráždivej súťaži krásy Miss Carat Tunning prišla v rovnakom roku ako sa pobila s Balúchovou o auto. Stalo sa to štyri mesiace po krutej bitke. Niekto jej ho podpálil krátko po tom, ako s dcérou vystúpila a zašla do bytu. Vtedajší hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave uviedol: „Zisťovateľ príčin požiaru sa na mieste vyjadril, že požiar vznikol pravdepodobne úmyselným konaním neznámeho páchateľa.“

Fotografie drsnej Fridrichovej si môžete pozrieť v galérii>>