Moderátorka Jasmina Alagič a raper Patrik Rytmus Vrbovský si žijú  život ako z telenovely. Zdá sa, že k šťastiu im nič nechýba, majú jeden druhého, majú zdravého syna a navyše robia to, čo ich baví a zároveň ich to aj veľmi slušne živí. A navyše ešte majú aj dostatok priaznivcov, ktorí im ich "sladký život" doprajú a pre ktorých sú oni dvaja inšpiráciou.

Dvojica v máji oslávila druhé výročie sobáša a pred pár dňami aj druhé narodeniny ich syna Sanela. Jasmina pri tej príležitosti napísala na sociálnu sieť emotívne vyznanie: "Ďakujem za nádherne dva roky a prajem Ti, aby si bol stále týmto šťastným dieťaťom, akým si. To ti želám zo všetkého najviac, pretože je to dar od Boha, vedieť si vychutnávať život, vedieť si užívať šťastie je mojou každodennou modlitbou pre Teba🙏🏽"

Samozrejme nechýbala spoločná fotografia v trojici a želanie synovi do budúcnosti: Miluj ľudí a buď takým krásnym človekom, že ľudia budú prirodzene milovať teba. Rozdávaj takú energiu, s ktorou bude radosť žiť Tebe aj všetkým, koho sa Tvoja osobnosť dotkne," pripísala ešte Jasmina.

Vyzerá to teda, že u nich doma je všetko zaliate slnkom. Jasmina sa stará nielen o svoju rodinu, ale aj o seba, aby bola stále príťažlivá. Keď na sociálnej sieti zverejnila fotku, na ktorej podľa jej vlastných slov vyzerá ako balkánske dievča z Petržalky, Rytmus ju ocenil obdivným Wooow!

U Jasminy a Rytmusa je to občas drsné, FOTO ako dôkaz v GALÉRII!

Ale niekedy u nich býva naozaj veselo, možno až príliš. Jasmina zavesila na sociálnu sieť video, z ktorého záberov bolo vidno, že občas je to u nich doma poriadne "náročné", a Rytmus to nemá na ružiach ustlané. K videu pripísala jemne ironický komentár: "Láska moja, či si mal koncert alebo nemal, tu nikoho nezaujíma, takže BUDIČEEEEEEEEEK❤️." Pozrite si v GALÉRII, čo sa u nich doma deje.