Slávny princ z Popolušky Pavel Trávníček (70) mal pomerne turbulentný život, je štvrtýkrát ženatý a má troch synov. A už to vyzeralo, že pri štvrtej manželke Monike, s ktorou má najmladšieho syna Maximiliána (4), konečne našiel rodinnú pohodu a vytúžený pokoj. Alebo žeby predsa len nie? Nedávno totiž hladinu českého šoubiznisového rybníka rovírilo šokujúce volanie o pomoc, a to práve od Pavla Trávníčka.

Na facebookovom profile Divadla Pavla Trávníčka sa pred časom totiž objavil šokujúci post s nasledovným textom: ""Monika sa rozhodla žiť s J. Svěceným a Maximiliána, ktorého vždy šupne na Moravu, a ja s tým nemôžem nič robiť. Kto mi pomôže nestratiť syna?" Trávníčková manželka a zároveň v jednej osobe jeho manžeérka Monika označila celú vec za útok hacekra a tvrdila, že je všetko v poriadku.

V poslednom období však bolo Moniku častejšie vídať s českým muzikantom Jaroslavom Svěceným. Tu s ním bola na obede, tam si zašli spolu do ich bytu a tak... Keď sa na to pýtali Pavla Trávníčka, trochu neistým hlasom mal tvrdiť, že u nich doma je všetko v najlepšom poriadku, a žiadna nevera sa nekoná.

 

Za tohto muža mala vymeniť Monika Trávníčková svojho princa z Popolušky?

Monika mala navyše hneď naporúdzi odpoveď, že huslistovi Jaroslavovi Svěcenému robí manažérku, aby mu pomohla v tomto krízovom období pandémie korony. Spolu vraj trávia veľa času, lebo vymýšľajú rôzne programy a akcie. Takto spolu už zorganizovali štyri koncerty husľového virtuóza. Nuž, čas ukáže, ako to medzi nimi naozaj je.