Herečka Jiřina Bohdalová sa dožila okrúhlej deväťdesiatky, a hoci pre prísne opatrenia týkajúce sa pandémie korony nemohla usporiadať veľkú oslavu, ako pôvodne zamýšľala, zopár blízkych a tých najverješích priateľov na na súkromnej oslave u nej doma zišlo. Samozrejme, nechýbala jej dcéra Simona, mladší vnuk Vojto s partnerkou, a taktiež Jiřinin priateľ, podnikateľ Ľubomír Focko, herec Miroslav Donutil a Bohdalovej dvorný scenárista a režisér Zdeněk Zelenka.

Ako prezradil vnuk Vojto, babička Jiřina ich vynikajúco pohostila, keďže je vynikajúca kuchárka, pripravila skvelú večeru a prítomní sa zabávali do skorých ranných hodín. Samozrejme, nechýbalo ani dobré víno a darčeky. Vnuk Vojto spolu so svojou mamou Simonou slávnej Jiřine venovali  pesničku, ktorú pre ňu naspievali.

 

Bohdalovej kamarát prezradil o Jiřine aj to, čo nemal! To sa nerobí!

Jiřini dobrý kamarát, režisér Zdeněk Zelenka prezradil, že hoci tí postarší, ktorí sa na oslave zúčastnili, už odpadávali od únavy, Jiřina stále "išla na plný plyn". Za to, že je taká aktívna aj v tomto veku, vraj môžu gény, Jiřininí rodičia sa vraj tiež dožili vysokého veku. Ale môže za to vraj aj niečo iné, ale o tomto mal Jiřinin "dobrý kamarát" radšej pomlčať, veď pozrite v GALÉRII, čo o nej prezradil. Toto je nemal urobiť!