Gény sú gény! Modelka Andrea Verešová má s manželom Danielom Volopichom dcéru a syna. Už dávno to nie sú bábätká a keď uvidíte, ako teraz vyzerajú, budete ohromení.

              

 

Manžel Andrey Verešovej má z prvého manželstva už dve dospelé, a aj veľmi pekné dcéry. No potomkov, ktorých má v manželstve s modelkou Andreou Verešovou, si pekne rozdelili, aspoň čo sa týka podoby. Andrea sa na sociálnej sieti občas pochváli fotkami svojich detí a nedá sa nevšimnúť si, ako sa stále viac podobajú na svojich rodičov. Kým staršia dcéra Vanessa je celá mama a už teraz vidno, mladší syn Daniel je podobou celý tato a rastie z neho riadny fešák.

Verešová ukázala FOTKY detí, neskutočné, ako vyzerajú!

Andrea súkromie svojej rodiny chráni, preto fotky jej detí zase nezverejňuje tak často. "Keď každý deň nepostujem fotky so svojimi deťmi a rodinou, neznamená to, že nie sme spolu, alebo sa o ne nestarám, naopak. Snažím sa chrániť ich, rešpektovať ich súkromie a nechávam na nich aby sa rozhodli kedy budú chcieť zverejňovať svoje Fotky a predvádzať sa na verejnosti," vysvetlila modelka. No keď sa nedávno pochválila aktuálnymi fotkami syna a dcéry, všetci len pozerali. Ona už má doma takých veľkáčov? Neskutočné, ako vyzerajú, pozrite FOTO v GALÉRII.