Život sa niekedy nemazná. Prieky dokážu rozvrátiť aj dlhoročné manželstvá. Stabilné páry, o ktorých sme si mysleli, že ich nemôže nič na svete rozdeliť, prichádzajú so šokujúcimi koncami.  Manželia Heribanovci vždy pôsobili ako spokojný a vyrovnaný pár. Nikomu by nenapadlo, že medzi moderátorkou a spisovateľom môže prísť na rozvod.

Podobne to dopadlo s manažérom Václavom Mikom a jeho manželkou Andreou. Naopak, herečka Milka Vášaryová sa musela vyrovnať pred rokmi so smrťou manžela. Milan Čorba bol nielen jej životným partnerom, ale robil aj módneho poradcu, vďaka čomu bola na Plese v opere vždy za najväčšiu dámu.  „On mi vymýšľal šaty celých 45 rokov v televízii, divadle, vo filmoch – mnohokrát ma obliekal. Ja som sa od neho tiež veľa naučila, on najlepšie pozná aj moje nedostatky. Keď ma obliekal do inscenácií, viem, čo vyzdvihol a čo zakryl. Tvrdí, že ženy vždy najradšej nosia to, čo by nemali a zdôrazňujú svoje nedostatky. Má odborné oko, vyzná sa,“ prezradila kedysi.

A tú sú mnohé ďalšie páry, ktoré na Plese v opere, bohužiaľ, už neuvidíme.

2007: Monika Beňová a Fedor Flašík

Flašíkovci: Sú už rozvedení.
Flašíkovci: Sú už rozvedení.
Zdroj: Archív

V roku 2007 prišli politička a marketér na Ples v opere prvýkrát ako manželia. Fedor však bol neprehliadnuteľný skôr kvôli sukni, ktorú si vtedy vzal miesto nohavíc.  O tom, že sa dvojica rozchádza, sa šuškalo dlho. Manželia to neustále popierali, avšak pravda vyšla najavo a Flašíkovci nakoniec oznámili rozvod.

Flašík sa odsťahoval z Monikinho rodinného domu a zaobstaral si bývanie v byte. Ako sám tvrdí, nová partnerka nie je teraz jeho priorita a nerieši to. Beňovú viackrát odfotili s jej asistentom Ľubomírom Klčom.