Jediná dcéra herečky Kateřiny Brožovej (54) Kačenka (21), ktorú má s exmanželom, podnikateľom Zdeňkom Tomanom, bola od detstva pekná blondínka, no čím je staršia, tým viac sa na mamu podobá. A mame robí radosť nielen svojím zjavom. Kým Kateřina Brožová v láske príliš šťastia nemala, lebo všetky vzťahy, vrátane toho s otcom dcéry Kateřiny, jej skrachovali, zdá sa, že v tomto smere bude mať jej dcéra možno viac šťastia. Kačenka sa totiž pochválila zamilovanými fotkami so svojím priateľom.

 

Pozrite, koho zbalila dcéra Kateřiny Brožovej, FOTO!

Kačenka sa nedávno pochválila fotkami z oslavy svojich 21. narodenín, na ktorú si pozvala partiu svojich kamarátov. Tí si pre ňu pripravili rôzne prekvapenia, napríklad aj takúto mega tortu, veď pozrite FOTO v GALÉRII.

Brožovej dcéra oslavovala narodeniny, aha tú tortu! FOTO

Kateřina Brožová je na dcéru hrdá nielen preto, že po nej zdedila podobu, ale aj preto, že sa jej darí v štúdiu a má nakročené na úspešnú kariéru. Už druhá rok študuje na vysokej škole Newton College, venuje sa podnikaniu a obchodu. Okrem toho jej srdcovou záležitosťou sú kone, takže nezanedbáva ani tréningy. Podľa slov jej mamy toho stíha naozaj veľa a Kateřina môže byť na svoju dcéru preto právom pyšná.