Všetky svoje aktuálne ženy mal včera Ondřej Brzobohatý (39) pokope a užili si spoločný večer. Na slávnostnej premiére muzikálu Slunce, seno, jahody, ku ktorému robil muzikant hudbu,  sa totiž zúčastnili  jeho mama Hana Gregorová (69), sestra Rola Brzobohatá (43), a tiež aj jeho aktuálna láska Daniela Pisařovicová (43). A tak sa vlastne po prvý raz na jednej akcii spolu objavili možno budúca svokra Hana Gregorová a jej možno budúca, v poradí už tretia, nevesta Daniela Pisařovicová.

Hoci Hana doteraz nebola nadšená ani z jednej Ondrovej partnerky, tentoraz sa zrejme žiadna dráma konať nebude.  Nová láska jej syna Hanu zjavne očarila. „Mne sa páči, poznala som ju už predtým. Keď je môj syn šťastný, som aj ja. Myslím, že je to pekná a múdra baba. A nohy má až niekam sem,“ ospevovala Danielu pre primácky Showtime. A podľa Hany jej Ondro teraz veľmi šťastný, takže je všetko v najlepšom poriadku.

Prvé stretnutie Pisařovicovej s Gregorovou, takto sa nahodila! FOTO

Daniela síce s Gregorovou na podujatí spolu nesedela, lebo kým Hana sedela v divadle dole, Daniela mala svoje miesto v lóži na balkóne. Lenže aj napriek tomu to vyzerá tak, že je už ruka v rukáve a rodina Danielu prijala. Pisařovicová totiž sedela po boku Ondrovej sestry Roly, s ktorou sa pri príchode srdečne zvítala. A pozrite, ako sa Daniela na premiéru nahodila! Biela jej pristane. Žeby už trénovala na svadbu? Bude z nej krajšia nevesta ako z Kuchařovej?