Vzťah medzi Agátou (37) a Jaromírom (54) začal veľmi rýchlo. Už po pár mesiacoch randenia Hanychová oznámila, že čakajú dieťatko. Jeden z najvýraznejších párikov českého šoubiznisu neprestáva prekvapovať aj naďalej. Soukup sa pre svoju vyvolenú rozhodol urobiť niečo výnimočné, na čo sa doteraz neodhodlal.


„Nebojím sa, ale som nervózny. Mám obavu o Agátu i o Rozárku. Určite budem pri pôrode. A namiesto môjho programu sa bude musieť dať film. Diváci to prežijú. V tú chvíľu, keď bude Agáta rodiť, bude v televízii film. Určite,“ Jaromír Soukup povedal pre Super.cz.


Aj podľa týchto slov môžeme vytušiť, aký veľký vplyv má Agáta na svojho partnera. Riaditeľ televízie Barrandov je totiž otcom dvoch detí. Napriek tomu nebol pri pôrode ani jedného z nich. Teraz sa však rozhodol urobiť výnimku a kvôli Rozárke je ochotný vykonať zmeny dokonca aj vo vysielaní.

FOTO Agáty a Jaromíra nájdete v GALÉRII


A to nie je všetko. Na Hanychovú, ktorá je aktuálne v ôsmom mesiaci, čaká po pôrode ďalšia veľká udalosť. Obaja tajnostkársky potvrdili, že sa v budúcnosti plánujú vziať. Čoskoro tak mamičkovské povinnosti vystrieda za predsvadobné prípravy.


Na otázku aké priezvisko bude mať Rozárka, mala Agáta pohotovú odpoveď. Bez váhania prezradila, že jej dcérka bude Soukupová. Na to hneď zareagoval Jaromír, ktorý poodhalil ich ďalšie plány. „A Agáta bude tiež Soukupová,“ potvrdil tak klebety o tom, že ich rýchly a vášnivý vzťah by mohol čoskoro vyústiť do svadby.


Hanychová bude čoskoro mamou troch detí. Ako nedávno prezradila fanúšikom, starostlivosť o rodinku si chystá uľahčiť. Po pôrode by totiž chcela zamestnať opatrovateľku z Filipín, ktorá jej pomôže so všetkými povinnosťami. Agáta sa tak naďalej môže venovať aj svojim aktivitám.