Niet nad dobré rodinné vzťahy a svoje o tom vie aj modelka Daniela Peštová, ktorá má láskyplné vzťahy nielen vo svojej rodine s Paľom Haberom, ale aj so svojimi rodičmi a bratom. Preto nedávno pri príležitosti dňa súrodencov zavesila na sociálnu sieť zopár fotografií so svojím bratom, ku ktorým pripísala takýto textík: "Ako vajce vajcu, čo poviete? O. K., skôr nie, ale dnes je deň súrodencov a ja mám aj tak toho najlepšieho brata na svete ❤️."

Daniela sa pochválila spoločnosť fotkou z detstva, ale samozrejme, aj tými súčasnými. Z nich vidno, že nielen Daniela dostala do vienka krásu, ale aj jej brat, hoci keď tie fotky uvidíte, nikdy by ste nepovedali, že oni dvaja vôbec môžu byť súrodenci.

Takto že vyzerá brat Daniely Peštovej?! FOTO!

 

V každom prípade tak Daniela, ako aj jej brat vyzerajú viac než dobre. Za svoj zjav jednoznačne vďačia dobrým génom. Daniela sa totiž dávnejšie na sociálnej sieti pochválila a fotkou svojich rodičov z mladosti, keď spolu ešte len chodili.  Až ju uvidíte, budete mať jasno, po kom ona aj jej brat toľkú krásu podedili. Pozrite si FOTO v GALÉRII!

 

Tak vyzerali rodičia Daniely Peštovej v mladosti!

 

 

Daniela Peštová
Zdroj: Instagram