Zdá sa, akoby to bolo ešte len nedávno, čo sa bývalý zarytý starý mládenec Maroš Kramár oženil s Natašou Nikitinovou a zakrátko na to sa pýšil narodením prvorodenej dcéry Tamary. A potom privítal na svete syna Timura, o pár rokov neskôr ešte syna Marka. Kdeže tie časy sú...

Odvtedy sa veľa zmenilo. Z prvorodenej Tamary je dnes krásna a úspešná slečna, ktorá spieva a študuje v zahraničí. Z druhorodeného Timura, ktorého si všetci pamätajú ako chlapca, keď účinkoval v seriáli Chlapi neplačú, a je "zrazu" chlap ako hora. A čo jeho najmladší?

Blondiačika Marka si tiež mnohí pamätajú ako malého Jurka zo seriálu Búrlivé víno, ktorému seriálových rodičov stvárnili Nela Pocisková a Juraj Loj. No na malého Marka môžete rovno zabudnúť, dnes by ste najmladšieho syna Maroša Kramára možno ani nespoznali.

To že je Kramárov syn Marko? Pozrite, ako teraz vyzerá, FOTO!

Trojnásobný pyšný tato Maroš sa na sociálnej sieti pochváli spoločnou fotkou práve s Markom, dcérou Tamarou a exmanželkou Natašou. Čo ich všetkých zviedlo dohromady? Nuž, príjemná vec. "Tak a Marko je prijatý na gympl. Držíme ti palce," napísal hrdý otec. Nuž, z Marka bude čo nevidieť gymnazista, a pozrite ako sa od čias účinkovania v seriáli zmenil, rastie z neho riadny fešák. Marošovi sa potomkovia proste vydarili, veď pozrite FOTO v GALÉRII!