Tá teda dokáže šokovať za každých okolností! Pred rokmi sa Jana Vopěnková dostala do povedomia verejnosti ako blízka známa kniežaťa Karla Schwarzenberga (85). Vtedy jej nikto nepovedal inak, ako ramlica (samica králika/zajaca – pozn. red.). Mnohí ju považovali ani nie tak za Popolušku, ako skôr nepodarenú Pretty Woman. Ľudia, ktorí Schwarzenbergovu krásavicu Janu (32) poznali, tvrdili, že je zlatokopka.

Jana Vopěnková sa rozhodne nebála na verejnosti vyzliecť, a mravy tiež nemala kniežacie, ale trochu voľné a pre život v luxuse bola schopná urobiť čokoľvek. A vždy sa točila okolo známych mužov. Svojho času ju pristihli napríklad aj s Felixom Slováčkom.

Jana sa pootm na istý čas stiahla do ústrania a dlhšie o nej nebolo počuť. Nedávno sa však na sociálnej sieti objavili jej nové fotky a tí, ktorí sexi bacuľku poznali predtým, nechceli veriť vlastným očiam. Z Jany je dnes celkom iná žena, aspoň čo sa výzoru týka.

Schwarzenbergova "ramlica" sa zmenila na nepoznanie! FOTO

Na nie príliš peknú slečnu kyprých tvarov môžete rovno zabudnúť, dnes je z nej štíhla baba. Povahou sa však zjavne nezmenila a aj s kniežaťom  Karlom Schwarzenbergom je stále v kontakte, hoci už nie sú vo vzťahu. „Karla si veľmi vážim a som rada, že som ho vo svojom živote stretla, aj keď som ho potom opustila,“ uviedla skôr.