Ivana Gottová svoje dcéry chráni ako oko v hlave, a preto verejnosť o Gottových najmladších dievčatách toho veľa nevie. Len tu a tam sa objaví ich nejaká nová fotka, a z každej je zjavné, ako sa Gottove malé dcéry menia na krásne slečny.

Karel Gott si pochvaľoval, aké sú obidve šikovné a talentované. Obzvlásť si cenil, že nemajú zábrany a nie sú trémistky, čo je veľmi dôležité. Kým mladšia Nelly sa mu javila viac talentovaná na šport a tanec, hoci doma si aj zvykla spievať, staršia Charlotte bola podľa jeho slov rodená herečka a od detstva aj spievala v muzikáloch.

Od jeho smrti sa však vdova Ivana aj jeho dievčatá stiahli z očí verejnosti. Iba pred Vianocami Ivana pre potešenie fanúšikov zverejnila dávnejšie dojímavé video z vystúpenia Karla Gotta so Charlottou na koncerte. A tiež prenikli informácie, že Charlotte by mala byť hlavnou hviezdou spomienkového koncertu na Karla Gotta, ktorý sa však, žiaľ, pre pandémiu korony zatiaľ musel odložiť a jeho nový termín sa ešte nedá určiť.

Charlotte Gottová na novej fotke! To že je ona?

A teraz sa Charlotte na sociálnej sieti pochválila novou fotkou, fanúšikovia z nej boli celkom hotoví. Ten čas neskutočne letí, lebo z dievčatka od Gottovej smrti vyrástla už hotová mladá slečna. Jej slávny tatko by bol na ňu určite pyšný, a nielen na ňu. Škoda, že svoje najmladšie dievčatá nevidí vyrastať.