Pred poldruha rokom, len pár mesiacov po otcovej smrti,  sa Dominika Gottová pred vrátila z Fínska späť do Česka a plánovala veľké zmeny vo svojom živote. Chcela sa rozviesť s manželom, ktorý ju ťahal ku dnu, a dať si dokopy svoj život. Napokon, otcovi pred smrťou sľúbila, že sa zabaví svojej závislosti od liekov a alkoholu. Všetko však dopadlo trochu inak, ako plánovala.

Z rodiny sa jej návratu potešila asi len  mama Antonie Zacpalová. S vdovou Ivanou aj s nevlastnými sestrami boli jej vzťahy na bode mrazu. Ani nečudo. Dominika ochotne prezrádzala médiám informácie o súkromí rodiny, a dokonca sa podujala napísať dve knihy o svojom otcovi. S ich vydaním predstihla aj vdovu Ivanu, ktorá pripravila vydanie výpravnej autobiografickej knihy o Karlovi Gottovi. Tú stihol Karel dokončiť ešte za svojho života.

Najstaršia Gottova dcéra síce na svojich knihách celkom slušne zarobila, lenže život v Česku jej skomplikovala pandémia korony. Prišla o prácu, podľa všetkého sa zase uchýlila k liekom, a možno aj k alkoholu, a výrazne pribrala. Navyše jej začal prekážať prílišný záujem o jej osobu, až sa napokon rozhodla situáciu vyriešiť radikálne. Vrátila sa späť do fínskej anonymity.

Spolu s manželom Timom sa Dominike podarilo získať vo Fínsku sociálny byt a hoci zatiaľ nemá prácu, zdá sa, že sa jej žije celkom dobre. Vyzerá to tak, že zrazu je svet gombička. S Timom, ktorý zarobil nejaké peniaze v Mexiku, si už pomaly dozariaďovali byt, a teraz sa chce poobzerať po nejakej práci.

Pozrite, ako sa Dominika zmenila za pár mesiacov!

Keďže sa Dominika dostala opäť do pohody, hľadí s nádejou do budúcnosti. Keďže v Česku posledné mesiace pred odchodm výrazne pribrala, rozhodla sa niečo urobiť aj so svojím zovňajškom. Fanúšikom na sociálnej sieti ponúkla malú ochutnávku v podobe aktuálnych fotografií, ako teraz vyzerá. Na blondínku, ako sme ju poznali doteraz, môžete rovno zabudnúť, veď pozrite v GALÉRII!