Po smrti oscarového režiséra Jiřího Menzela jeho vdova Olga šokovala svoje okolie tým nečakaným priznaním. Svetu predstavila svoje tretie dieťa, syna Alberta, ktorého mala s novým partnerom, egyptológom Miroslavom Bártom. Hoci verejnosť nemala o treťom tehotenstve Olgy Menzelovej ani poňatia, Jiří Menzel o ňom vedel a mal možnosť spoznať aj Olginho syna. Dôkazom bola aj spoločná fotografia Olgy s malým Albertom a so všetkými tromi otcami jej detí.

Fakt, že medzi Olgou a Jiřím nešlo o konvenčný vzťah, mali všetci možnosť spoznať už dávno. Olgu a Jiřího delil 40-ročný vekový rozdiel. Bonusom ich vzťahu bola nebývalá veľkorysosť Jiřího Menzela, ktorý dal svojej manželke slobodu, a tá ju aj využila. Keď Olga zatúžila po deťoch, ktoré Jiří dlho odmietal mať, poobzerala sa inde a prvú dcéru Annu Karolínu počala s iným režisérom, Jaroslavom Brabcom. Vtedy sa ich cesty s Jiřím načas rozišli, napriek tomu si však naďalej dokázali byť oporou a napokon sa zase k sebe vrátili. O pár rokov sa Olge a Jiřímu narodila aj ich spoločná dcéra Eva.

 

Vzťahy s obidvomi mužmi vedela Olga "kočírovať“ tak, že jej muži dokázali spolu skvelo vychádzať, dokonca spoločne trávili aj Vianoce. Jiří Menzel na staré kolená túžil len po tom, aby mal svoje dievčatá nablízku, a to mu Olga aj splnila, preto si podľa nej Jiří takúto starobu, aj napriek ťažkej chorobe, pochvaľoval: "Nikdy som si nemyslel, že ten záver života budem mať taký šťastný!" Napriek rôznym peripetiám ich vzťahu Jiří bol pre Olgu jej spriaznenou dušou.

Pozrite si FOTO Olginých detí, ani jedno svojho otca nezaprie!

 

Život však ide ďalej, ale v tom Olginom sa toho zase tak príliš nezmenilo. Hoci Jej Jiří tu už nie je, Olga opäť rovnao dobre vychádza so zvyšnými mužmi je života, a rovnako dobre spolu vychádzajú aj obaja páni. Olga zverejnila ich spoločnú fotku aj video s takýmto textom: "Egyptológ a režisér montujú detskú sedačku .... 🤣🤣 Anči komentár je ale najviac ... 🤣🤣🤣." To jednoducho nemá chybu, treba vidieť!