Možno si ešte pamätáte na českú blond herečku, ktorá pred rokmi účinkovala v obľúbenom českom seriáli Poisťovňa šťastia. Mladá začínajúca herečka si vtedy zahrala dcéru Kateřiny Brožovej. Odvtedy prešlo už vyše 15 rokov a dnes je z Nikol Štíbrovej už dvojnásobná mamina. Z prvého vzťahu má syna Mathiasa a z druhého s manželom Petrom Leitgebom ďalšieho syna Tobiasa.

Neskôr sa Nikol zviditeľnila napríklad v ďalšom známom českom seriáli Vyprávěj, ktorí mohli sledovať aj slovenskí diváci. Na českej stanici Evropa2 má šou 3v1 s  kolegyňami Veronikou Arichtevou a Martinou Pártlovou. A keďže aj spieva, oslovil ju pred časom Ivan Tásler k naspievaniu titulnej piesne filmu  Príliš osobná známosť.

Nikol ukázala syna, je to čistý Mauglí, pozrite!

Teraz má však Nikol celkom iné starosti. Pred pár dňami sa jej narodil druhý syn Tobias. Nikol prezradila, že už sestričky v pôrodnici mu hovorili malý Mauglí. Keď uvidíte jeho fotky, pochopíte, prečo. Nikol okrem iných zverejnila na sociálnej sieti fotku syna s jeho tatom, ku ktorej pripísala: "Tu už sa uzatvárajú nejaké džentlmenské dohody, nebudem rušiť." V každom prípade, pohľad na jej novorodeného syna stojí za to, také dieťa ste hádam ešte ani nevideli...