Uplynulo už 15 rokov, čo sa Katka Koščová (38) stala víťazkou súťaže Slovensko hľadá SuperStar. Odvtedy sa v jej živote veľa zmenilo, ale tá najpodstatnejšia vec sa nezmenila, stále sa venuje hudbe, hoci tento posledný rok kvôli korona pandémii to má aj ona, podobne ako mnohí ďalší umelci, zložitejšie.

Katka Koščová
Zdroj: Katka Koščová dnes Katarína Koščová s manželom. Pokračujte do galérie Pokračujte do galérie Pokračujte do galérie Pokračujte do galérie archív nmh

Katka sa pred desiatimi rokmi vydala za svojho manažéra a spriaznenú dušu Michal Pivovara. Usadili sa v dedinke Kuková neďaleko Prešova a v útulnom dome spolu vychovávajú dve deti. Prvorodený syn Adam je už školák - druhák, dcéra Anna bude mať o pár dní tri roky.

Podarená rodinka
Zdroj: Facebook/Katarína Koščová

K domu na dedine prišla pomerne nečakane. Keď sa so svojím mužom Michalom zhodli, že chcú bývať na dedine, hľadali niečo vhodné v okolí Prešova. Takmer si už vybrali, keď im kamarátka nečakane ponúkla dom po svojom dedovi v obci Kuková. Hneď po prvej návšteve vedeli, že toto budeodteraz ich dom. Kuková síce v okrese Svidník, ale cesta do Prešova im trvá 25 minút, čo nie je také zlé.

Žiadna fikcia: Koščová ukazuje na sociálnych sieťach svoj reálny život a prostredie, v ktorom vyrastajú jej deti.
Zdroj: Archív

Keďže je to typický dedinský dom, Katka s mužom si ho zariadili s citom pre miesto, ale aj podľa seba. Mnohé veci si upravili aj zrecyklovali, niečo zvládol šikovný manžel, ale pomohol aj Katkin otec. V podstate si vyrobili unikátne kúsky, v začiatkoch kúpili vari len sedačku.

V takomto dome  si žije Katka Koščová s rodinou

Celý dom, v ktorom žijú už desať rokov, pôsobí útulne, Katka miluje knihy a insitné umenie, a tak na stenách je plno obrazov, aj kresbičiek od jej detí. Katka si na bývaní v dome pochvaľuje najmä to, že pre všetkých je tu dosť miesta, či vnútri v dome alebo v záhrade, a tak sa môžu stretávať aj s priateľmi, často je u nich plný dom.